Komentāri

Šova ”Izklausies redzēts” astotajā raidījumā piedzīvotas vēl vienas ekstrēmās pārvērtības. Dziedošā aktrise Raimonda Vazdika attēloja slovēņu avangarda grupas ”Laibach” solistu.

”Man pirmo reizi šova vēsturē palika baisi, jo es kā pacifists tā jau satrūkstos, kad Janai nokrīt auskars.

Es nebrīnos, ka Dienvidslāvijā Tito laikā šo grupu sauca par disidentiem un neļāva viņiem uzstāties. Un es pilnībā Jozifam Brozam Tito piekrītu: jums nav ko darīt sociālistiskajā Dienvidslāvijā,” nelielu ieskatu grupas biogrāfijā sniedza Jānis Šipkēvics.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl