3 komentāri

Vai pārspējis pats sevi? Par to lai spriež eksperti, bet tas, ka priekšnesumā bija, kur “piesiet acis”, ir fakts. Seriāla “Svešā seja” zvaigzne Edgars Pujāts šoreiz iejutās franču flamenko grupas “Gipsy King” tēlā.

Lai gan grupa ir no Francijas, populāri viņi ir Andalūzijas reģionā Spānijā, un ne velti – karstas dejas griež šie kungi, un viņus lieliska atdarina Edgars Pujāts.

TOP komentāri

 • alma palma
  +3 +3 0

  alma palma

  Būtiska nianse! - Gipsy Kings ģitāras tur faktiski uz krūtīm, nevis uz gurniem. Jo labāks ģitārists, jo augstāk tur ģitāru. Vai arī žūrija to nezināja, jo neviens nepieminēja?
 • Maruta
  +2 +1 -1

  Maruta

  Mans favorīts ir un paliek Edgars Pujāts.Ļoti labs aktieris un arī dziedātājs.
  Lai izdodas!
 • @Neverevernow
  0 0 0

  @Neverevernow

  Mazliet sasaistīts un nespēj atbrīvoties. Šķiet, ka ātrruna sagādā grūtības. It kā vēro skatītāju reakciju, nevis iejūtas tēlā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl