Komentāri

Šovakar uz “Izklausies redzēts” bez Teilores Sviftas, kuru attēloja kabarē dziedātāja Aija Vītoliņa, šovakar uz “Izklausies redzēts” skatuves esam redzējuši tikai vīrieša kārtas pārstāvjus. Un arī noslēdzošais sestā raidījuma priekšnesums nebija izņēmums.

Krievu drāmas teātra aktrise un seriāla “UgunsGrēks” zvaigzne Veronika Plotņikova ar ļoti priecīgu dziesmu atveidoja popa dziedātāju Mika.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl