56 komentāri
Piedzīvo “Izklausies redzēts” pārvērtības klātienē!
Toms Norde

No 25. februāra svētdienu vakaros kanālā TV3 atgriežas krāšņais un aizraujošais pārvērtību šovs ”Izklausies redzēts”.  Izmanto iespēju un esi viens no pirmajiem, kas vēro šovu klātienē, esot daļai no krāšņā muzikālā
piedzīvojuma. Ja esi ieinteresēts – piesakies!

Jaunajā sezonā muzikālo šovu vadīs TV personība un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš! Arī šajā sezonā Latvijā pazīstami un iemīļoti mākslinieki iejutīsies kāda cita ādā, atveidojot slavenus dziedātājus, aktierus un košas personības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedalīšanās šova “Izklausies redzēts” filmēšanā ir bezmaksas. Nākamās filmēšanas norisināsies Rīgas kinostudijā, 26. martā. Plānotais ieraksta ilgums – 2 stundas un 30 minūtes.

Viss, kas Tev jāizdara, jāaizpilda zemāk atrodamā forma!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl