Maigā un sievišķīgā Annija Putniņa pārsteidz žūriju ar savu puiciskumu

0 Komentāru
Maigā un sievišķīgā Annija Putniņa pārsteidz žūriju ar savu puiciskumu
Foto: Toms Norde

Straujiem soļiem pienācis novembris un arī šova Izklausies redzēts sestais raidījums, kurā astoņi Latvijā labi zināmi mākslinieki cenšas pēc iespējas precīzāk atveidot citas Latvijas, kā arī ārzemju zvaigznes.

Dziedātājai Annijai Putniņai šodien bija jātiek galā ne ar to vieglāko uzdevumu – jāizpilda viens no šova noteikumiem, proti, jāpārtop par pretējā dzimuma pārstāvi.

Laimīgā loze bija kritusi par labu reperim Vanilla Ice un viņa dziesmai Ice Ice Baby. ”Tas ir nenormāli grūti. Visu šo nedēļu dzīvoju stresā,” pirms kāpšanas uz skatuves atzinās Annija.

”Es pilnīgi pamodos, jou,” savu komentāru pēc Annijas priekšnesuma uzsāka Jana. ”Dziesma beidzot viena no tām saturīgajām, ar kādu jēgu,” viņa jokoja. ”Nav joka lieta šitā plosīties pa skatuvi un vēl dziedāt, repot. Visu cieņu.”

”Es visu laiku dzīvoju tādā priekšstatā, ka Annija ir tāda skaista, maiga, sievišķīga būtne. Nekad nespēju iedomāties, ka viņa spēj būt tik puiciska. Un ļoti laba frizūra – mana sapņu,” atzina aktieris Lauris Subatnieks.

FOTO

VIDEO

0 Komentāru