Komentāri

Sestdien, 12. novembrī, Latviju pāršalca dziedātājas un Izklausies redzēts zvaigznes Dināras Rudānes lūgums. Māksliniecei ar savu auto nejauši bija sanācis uzskriet virsū kaķim, un viņa uzskatīja par savu pienākumu dzīvnieku aizvest pie ārsta un atrast tam saimniekus. Dažu stundu laikā kaķa nākotni izdevies nokārtot.

“Mīlošs un labsirdīgs saimnieks atrasts! Tagad Dee dzīvo lielā mājā, jūtas labi un drīz būs absolūti vesela. Paldies, Alvil Vīksne! Paldies katram, kas padalījās ar ziņu,” savā Facebook lapā pateicību visiem, kas iesaistījās, pauž Dināra.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa atklāj, ka saņēmusi ļoti daudz vēstuļu no cilvēkiem, kuri bijuši gatavi palīdzēt dažādā veidā.

“Paldies par katru vēstuli! Saņēmu vēstules no Rīgas, Ogres, Limbažiem, Talsu novada. Latvijai ir liela sirds! Paldies jums milzīgs,” pateicības pilna ir Dināra.

Skaties.lv jau rakstīja, ka māksliniece 11. novembra tumsā ar savu auto aizķēra aptuveni trīs gadus vecu kaķeni.

Māksliniece neaizbēga no atbildības – tā vietā viņa nekavējoties aizveda dzīvnieku uz medicīnas iestādi, kur tas tika aprūpēts un uzskatīja par pienākumu viņam atrast arī mājas. Nu tas ir izdevies.

VIDEO

Foto: Dināra šovā Izklausies redzēts

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl