VIDEO: šova Izklausies redzēts žūrijas atklāšanas raidījuma “pērles” un “spridzekļi”

1 komentārs
VIDEO: šova Izklausies redzēts žūrijas atklāšanas raidījuma “pērles” un “spridzekļi”
Foto: Toms Norde

Svētdien kanālā TV3 skatītājiem bija iespēja vērot krāšņo šova Izklausies redzēts atklāšanas sēriju, kurā triumfēja džeziste un kabarē dejotāja Elza Rozentāle. Taču vēl bez spilgtajiem mākslinieku priekšnesumiem izcēlās arī kolorītā žūrija, kas gandrīz pēc katra uznāciena spēja atrast patiesi interesantus apzīmējumus, lai spētu komentēt šova galvenos varoņus.

Tu nebiji “bomba”, bet gan “atombomba”! – tas bija, iespējams, spilgtākais citāts no tā vakara, bet runa bija arī par Ievas Pļavnieces izgriezumu, Jāņa Šipkēvica iedomāto popmūzikas Dainu skapi, kā arī to, ka Antra Stafecka, attēlojot Kailiju Minogu, ir pārāk pieklājīgi apģērbta. To un daudz ko citu skatieties portāla Skaties.lv īpašajā sakopojumā ar šova Izklausies redzēts žūrijas spilgtākajiem izteikumiem!

VIDEO

Arī šosezon šova vadīšana tika uzticēta visiem labi zināmajam dziedātājam Laurim Reinikam, bet pie šā vakara raidījuma žūrijas galda sēdās TV dīva Jana Duļevska, Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics vecākais, kā arī mūziķis un krievu šova Toč v Toč, kas ir prototips šovam Izklausies redzēts, dalībnieks Intars Busulis un pagājušās sezonas uzvarētājs Ralfs Eilands.

Izklausies redzēts 1. raidījums