Šā vakara Izklausies redzēts žūrijai pievienosies Samanta Tīna

3 komentāri
Šā vakara Izklausies redzēts žūrijai pievienosies Samanta Tīna
Foto: Toms Norde

Jau šovakar kanālā TV3 sagaidāma lielā svētdienas šova Izklausies redzēts sestais raidījums, kurā, kā jau ierasts, astoņi sabiedrībā zināmi mūziķi un aktieri būs sagatavojuši dažādus interesantus priekšnesumus.

Kā tas bijis līdz šim, katra raidījuma žūrijā sēž ”pamatsastāvs” – mūzikas erudīts un Radio SWH līdzīpašnieks Jānis Šipkēvics, TV raidījumu vadītāja Jana Duļevska un seriāla Viņas melo labāk zvaigzne Lauris Subatnieks, bet pievienojas viņiem kāds no šova pirmās sezonas dalībniekiem. Līdz šim tie bijuši iepriekšējās sezonas uzvarētājs Ralfs Eilands (pirmajā raidījumā bija arī Krievijas šā šova versijas Toč v toč dalībnieks Intars Busulis), mūziķe Agnese Rakovska, leģendārās latviešu grupas Eolika dalībniece Olga Rajecka, TV un radio personība Roberto Meloni, bet pagājušajā nedēļā tā bija mūziķe Liene Greifāne. Šoreiz tā būs dziedātāja Samanta Tīna.

Ar kādiem priekšnesumiem šoreiz pārsteigs dalībnieki un kurš ņems virsroku pār pārējiem – skaties jau šovakar Izklausies redzēts sestajā raidījumā!

FOTO: šova Izklausies redzēts otrā sezona

3 komentāri