Lauris Reiniks atklāj, kāpēc grib pārtapt par Pugačovu!

4 komentāri
Lauris Reiniks atklāj, kāpēc grib pārtapt par Pugačovu!
Foto: LETA/F64

Jau drīzumā gaidāms brīnišķīgais pārvērtību un mūzikas šovs Izklausies redzēts, kurā brīnumainas pārvērtības piedzīvos Lauris Reiniks. Viņš ir gatavs lielam un grūtam izaicinājumam – Reiniks nolēmis pārtapt par Krievijas estrādes karalieni Allu Pugačovu!

”Alla Pugačova ir kā Tīna Tērnere, tikai tepat kaimiņos. Esmu redzējis ļoti daudz video un fotogrāfijas, kur tiek atdarināta Krievijas estrādes zvaigzne, un vienmēr gala rezultāti bijuši uzjautrinoši, tāpēc arī šoreiz šķita, ka mana pārtapšana būs daudz iespaidīgāka un uzjautrinošāka, iejūtoties Allas Pugačovas tēlā,” tā savu izvēli par labu Allai Pugačovai pamato Lauris Reiniks.

Jāsaka, ka Lauris ir sajutis plašās kaimiņzemes superzvaigznes ”nervu” un par to var pārliecināties Reinika Instagram profilā, kurā viņš ievietojis pavisam īsu, bet gana košu pārvērtību video. ”Pārģērbtā” Alla ir atguvusi savu jaunības dienas seksapīlu par 120%, tāpēc gribas teikt – Alla, piedodiet, Lauri, izcili! Dod pieci!

Taču tas, ka Lauris, tik veiksmīgi izdevies atveidot Allu Pugačovu, ir tiešām brīnums, jo abu mūziķu sejas panti ir gana atšķirīgi, par ko var pārliecināties foto kolāžā!

Foto

Gaidām Tevi, Lauri Reinik, atgriežamies Allas Pugačovas tēlā jau pavisam drīz pārvērtību un mūzikas šovā Izklausies redzēts. Varam sakrustot īkšķus un lūgt popmūzikas dievu, lai Lauris sadūšotos arī, Skaties.lv skatījumā, izcilākajiem Allas Pugačovas hitiem – Miljons rozēm un Aisbergs.

Miljons rozes

Aisbergs

4 komentāri