Ekskluzīvi: kas būs šova Izklausies redzēts otrās sezonas dalībnieki?

0 Komentāru
Ekskluzīvi: kas būs šova Izklausies redzēts otrās sezonas dalībnieki?
Foto: LETA, publicitātes foto, privātais arhīvs, F64

Šova Izklausies redzēts otrā sezona jau ar smagu dūri klauvē pie kanāla TV3 skatītāju durvīm. Nekas cits neatliks, kā vien pēc stundas to laist iekšā, taču pirms tam portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu, kas tad būs jaunie dalībnieki.

Jau pēc stundas startēs rudens gaidītākā notikuma – šova Izklausies redzēts – otrā sezona. Tā vadītāju zinām – arī šoreiz pie stūres pielikts visiem labi zināmais dziedātājs Lauris Reiniks, arī šā raidījuma žūrijas locekļus esam noskaidrojuši – TV dīva Jana Duļevska, Radio SWH valdes priekšsēdētājs Jānis Šipkēvics vecākais, kā arī mūziķis un krievu šova Toč v Toč, kas ir prototips šovam Izklausies redzēts, dalībnieks Intars Busulis un pagājušās sezonas uzvarētājs Ralfs Eilands.

Astoņi jauni dalībnieki

Kuri tad īsti būs Izklausies redzēts otrās sezonas dalībnieki? Vienu jau nesen noskaidrojām iepriekš – tā ir mūziķe Antra Stafecka. Viņai atklātības sarakstā pievienojas arī džeza dziedātāja Elza Rozentāle, mūziķi Jānis Auzāns, Andris Ābelīte, bijušais Talantu fabrikas dalībnieks un kādreizējā Radio Star FM ētera personība Atis Zviedris, dziedātāja un šova Koru kari dalībniece Annija Putniņa, seriāla UgunsGrēks zvaigzne, Jezupa lomas atveidotājs Kristaps Rasims un aktrise Ieva Pļavniece.

FOTO

Šodien uz skatuves sagaidāmi spoži mākslinieki

Pirmajā šova nedēļā Izklausies redzēts ar savu uzstāšanos pagodinās popzvaigzne Kailija Minoga (Kylie Minogue), Lulu & the Luvvers, britu rokgrupa Queen, leģendārais amerikāņu mūziķis un aktieris Elviss Preslijs (Elvis Presley), amerikāņu mūziķis Bruno Marss, skotu izcelsmes dziedātāja Enija Lenoksa (Annie Lennox), pasaules popmūzikas zvaigzne Lady Gaga, kā arī rokenrola veterāns Čaks Berijs (Chuck Berry). Augsti novērtēti un pieredzes bagāti grimētāji jau šobrīd rūpīgi gatavojas, lai dalībnieki šovā no matu galiņiem līdz papēžiem izskatītos kā izvēlētie populārie dziedātāji. Ar kino grima specifikas palīdzību, stilistu piemeklētām parūkām, īpaši izvēlētiem apģērbiem un kurpēm, un citām sīkām, ļoti nozīmīgām detaļām šova dalībnieki pārvērtīsies par plaši zināmu mākslinieku.

0 Komentāru