Bravo, Kristap! Tu esi Izklausies redzēts superzvaigzne un uzvarētājs

12 komentāri
Bravo, Kristap! Tu esi Izklausies redzēts superzvaigzne un uzvarētājs
Foto: Toms Norde

Negaidītiem pārsteigumiem un košiem priekšnesumiem uz superpozitīvas nots ir beidzies šovs Izklausies redzēts un noskaidrots uzvarētājs. Atceries šo vārdu – Kristaps Rasims! Viņš ir šā vakara dižvaronis, un pelnīti! Paspēja gan skaisti nodziedāt, gan arī draudzeni bildināt! Lūk, tam vīram ir pulveris!

Tas, ka Kristaps varētu kļūt par šova uzvarētāju, nojauta daudzi, bet paredzēt, ka viņš bildinās savu draudzeni – to laikam zināja tikai viņš! Bravo, Kristap, bravo!

Pēc uzvaras šovā Izklausies redzēts Kristaps Rasims izskatījās patiesi saviļņots. Izpildot noslēguma dziesmu, viņam ik pa brīdim emociju uzplūdā aizlūza balss.

Video

Kā zināms, par uzvarētāja lauriem šovakar cīnījās Ieva Pļavniece, kas izpildīja Fērgijas dziesmu Be Italian, Antra Stafecka ar Keitijas Perijas dziesmu Roar, Elza Rozentāle pārtapa par Florence and Machine, bet Kristaps Rasims pārtapa par Džo Kokeru nodziedāja savas draudzenes mīļāko dziesmu You are so beautiful to me.. un arī lūdza viņas roku!

Jāsaka, ka visi priekšnesumi bija fināla cienīgi, taču šova skatītāji telefonbalsojumā lēma, ka uzvarētājs būs Kristaps Rasims. Hip, hip, urāāā, Kristap!

Tātad pirmajā vietā Kristaps Rasims, otrajā – Antra Stafecka, trešajā Elza Rozentāle, bet ceturtajā Ieva Pļavniece! Paldies visiem dalībniekiem un skatītājiem!

12 komentāri