BALSO: par ko Lauris Reiniks pārtaps Izklausies redzēts jaunajā sezonā!

18 komentāri
BALSO: par ko Lauris Reiniks pārtaps Izklausies redzēts jaunajā sezonā!
Foto: F64/LETA/REUTERS/AFP

Jau drīzumā gaidāma jaunā Izklausies redzēts sezona, un šova radošā komanda un Skaties.lv tev piedāvā vienreizēju iespēju piedalīties tā veidošanā!

Tev ir ekskluzīva iespēja nobalsot, par kuru pasaules zvaigzni varētu pārtapt Lauris Reiniks. Viņš varētu pārtapt par Enriki Iglesiasu, Allu Pugačovu, Eminemu vai Riannu. Piekrīti taču, ka jebkurā gadījumā pārmaiņas varētu būt iespaidīgas un krāšņas, taču tieši tev jāizlemj, par kuru no zvaigznēm pārvārtīsies Lauris Reiniks. Piedalies un esi tas, kas veido šovu!

Tas, ka Lauris Reiniks ir atraktīvs un košs, šaubu nav. Arī Riannas, Enrikes Iglesiasa, Allas Pugačovas un Eminema skatuves tēli ir gana koši. Tāpēc, lai tev būtu vieglāk pieņemt lēmumu, par ko varētu pārtapt Lauris Reiniks, Skaties.lv piedāvā apskatīt foto galeriju ar mūsu dziedātāju citos šovos un pasaulslavenajiem māksliniekiem, par vienu no kuriem pārtaps Reiniks.

Foto

Lai nobalsotu, izvēlies vienu no turpmāk minētajiem variantiem! Balsot vari līdz 14. augustam, un nepalaid garām šo unikālo iespēju noteikt, kam līdzināsies Lauris Reiniks!

Gribu, lai Lauris Reiniks jaunajā Izklausies redzēts sezonā būtu:

Rezultāti:
11%

Alla Pugačova

12%

Enrike Iglesias

60%

Rianna

17%

Eminems

Foto: F64/LETA/REUTERS/AFP

Foto: F64/LETA/REUTERS/AFP

18 komentāri