Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Otrdiena, 15. jūnijs

Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

Izklausies redzēts

“Jaunumi” aktualitātes

Bravo, Kristap! Tu esi Izklausies redzēts superzvaigzne un uzvarētājs

Bravo, Kristap! Tu esi Izklausies redzēts superzvaigzne un uzvarētājs 12

Negaidītiem pārsteigumiem un košiem priekšnesumiem uz superpozitīvas nots ir beidzies šovs Izklausies redzēts un noskaidrots uzvarētājs. Atceries šo vārdu – Kristaps Rasims! Viņš ir šā vakara dižvaronis, un pelnīti! Paspēja gan skaisti nodziedāt, gan arī draudzeni bildināt! Lūk, tam vīram ir pulveris!

Annija un Atis dzied tik par mīlu, tik par mīlu vien!

Annija un Atis dzied tik par mīlu, tik par mīlu vien! 3

Izklausies redzēts šovs turpinās, un, šķiet, ka šova finālu pārņēmis īsts mīlas virpulis. No sākuma Kristaps Rasims lūdz savas draudzenes roku, tad vēl Annija Putniņa un Atis Zviedris nodzied Something Stupid…

Kristaps Rasims visas Latvijas priekšā nodzied savas līgavas mīļāko dziesmu

Kristaps Rasims visas Latvijas priekšā nodzied savas līgavas mīļāko dziesmu 11

Kad visas dāmas sniegušas savus priekšnesumus, uz šova Izklausies redzēts skatuves kāpa Kristaps Rasims – viens no spilgtākajiem šova dalībniekiem. Viņš pārtapa par Džo Kokeru un izpildīja savas līgavas mīļāko dziesmu You are so beautiful to me!  Izcils, tiešām izcils sniegums ne tikai vizuāli, bet nodziedāt Kristapam izdevām teicami!

Elza Rozentāle kā vienmēr spilgta un pārsteidzoša!

Elza Rozentāle kā vienmēr spilgta un pārsteidzoša! 7

Šova Izklausies redzēts kā trešā uz skatuves kāpa Elza Rozentāle, kas, iespējams, bija viens no košākajiem atklājumiem. Domājams, par viņu vēl dzirdēsim, bet viņa šovakar uzstāsies kā Florence and Machine līdziniece.  

Finālā pirmā uzstājas Antra Stafecka un dzied tīģeru rūciena dziesmu!

Finālā pirmā uzstājas Antra Stafecka un dzied tīģeru rūciena dziesmu! 12

Šova Izklausies redzēts kā pirmā uz skatuves kāpa apburošā Antra Stafecka, kas mūs šova laikā pārsteidza ar dažādiem un košiem pārsteigumiem. Bet šovakar – viņa atveidoja Keitiju Periju! Turklāt par pasaulslaveno dziedātāju pārtapt izvēlējās pati Antra Stafecka, jo fināla tas dalībniekiem ir ļauts.

Ekskluzīvi: kā izskatīsies šā vakara Izklausies redzēts finālisti?

Ekskluzīvi: kā izskatīsies šā vakara Izklausies redzēts finālisti? 14

Vēlies remdināt savu ziņkāri par to, kā izskatīsies šā vakara Izklausies redzēts finālisti – Kristaps Rasims, Antra Stafecka, Elza Rozentāle vai Ieva Pļavniece? Labāk, kā nekad! Skaties.lv ir fotogrāfijas ar šova dalībniekiem tērpos un grimā, kādus viņus redzēsim šovakar!

Zināmi Izklausies redzēts finālisti – skaties košākos brīžus no šova pusfināla!

Zināmi Izklausies redzēts finālisti – skaties košākos brīžus no šova pusfināla! 12

Svētdienas vakarā TV3 skatītājus kārtējo reizi pārsteidza Izklausies redzēts 2. sezonas dalībnieki. Pusfinālā vislielāko balsu skaitu saņēma Antra Stafecka, otrajā vietā ierindojot Elzu Rozentālu, bet trešajā – Ati Zviedri. Izklausies redzēts pusfinālā noskaidrojās šova finālisti, kuri visu nedēļu rūpīgi gatavosies, lai turpinātu cīņu par galveno balvu fināla raidījumā šo svētdien.