“Izklausies redzēts” Nauris trīs dienu laikā zaudējis četrus kilogramus! Viņš atklāj savu diētu

Pievienot komentāru
“Izklausies redzēts” Nauris trīs dienu laikā zaudējis četrus kilogramus! Viņš atklāj savu diētu
Toms Norde

Gatavojoties savam iepriekšējam muzikālā pārvērtību šova “Izklausies redzēts” priekšnesumam, viens no dalībniekiem, dziedošais improvizators Nauris Brikmanis atzina, ka viņam nācies nomest svaru. Portāls Skaties.lv piedāvā paša mākslinieka recepti, kā viņam īsā laikā tas izdevies.

“Izklausies redzēts” pusfinālā Naurim bija jāatdarina meiteņu grupas “Pussycat Dolls” dalībniece Nikola Šercingera, kas nozīmē – uz skatuves bija jākāpj ne tikai augstpapēžu kurpēs (starp citu, jau otro reizi šosezon), bet arī sava auguma lejasdaļa jāiestīvē varen apspīlētās biksēs.

“Tā bija Dikāna diēta, kas trīs dienu laikā palīdzēja tikt vaļā no trim, četriem kilogramiem,” portālam Skaties.lv stāsta Nauris, kurš atzīst, ka tas ķermenim bijis varen liels šoks. “Tajās trīs dienās pārtiku tikai no proteīna – liesa gaļa, ūdens, olas… Tas arī viss!” smejot nosaka viņš.

Dikāna diētu izgudroja franču dietologs Pjērs Dikāns, kurš savas prakses laikā to balstīja uz vairāk kā 40 tūkstošu pacientu pieredzi. Diēta sastāv no četrām fāzēm, un pats dietologs uzskata, ka to ievērot nav grūti, jo pirmie rezultāti jūtami (citiem arī redzami) jau pirmajās dienās, kas dod papildu motivāciju.

Vai mūziķis turpinās uzsākto diētu, portālam Skaties.lv viņš nemācēja pateikt, taču katram, kurš vēlas attbrīvoties no liekajiem kilogramiem, iesaka šo kā ļoti efektīvu veidu.