”Izklausies redzēts” fināla gaidās: ceturtās sezonas labākie brīži

Pievienot komentāru

Klāt 29. aprīlis – diena, kad tiks noskaidrots ”Izklausies redzēts” ceturtās sezonas uzvarētājs. Skaties.lv visas dienas garumā piedāvās sekot aktualitātēm no notikuma vietas. Iesākumā piedāvājam apskatīt šova ceturtās sezonas krāšņākos brīžus.

”Izkausies redzēts” ceturtās sezonas finālā ir iekļuvuši Aija Vītoliņa, Atis Ieviņš, Veronika Plotņikova un Nauris Brikmanis.

Visi mākslinieki jau dienas pirmajā pusē ieradīsies Rīgas Kinostudijā, lai iesildītu balsis, grimētos un vakarā skatītājiem piedāvātu vislabāko šovu.

Jo tieši skatītāji būs tie, kuri finālā lems par rezultātu.

Par sezonas hitu kļuva Naura Brikmaņa versija par Sanda Kiopa ”Pīlādžogu”. Tā vainagojās ar kopīgu spērienu un tikšanos, par kuru vairāk lasi TE!

Vislielāko skatītāju atbalstu šova laikā guvis Atis Ieviņš. Sešas reizes skatītāji portāla Skaties.lv un Bino.lv rīkotajā skatītāju simpātiju balvas balsojumā par savu mīļāko priekšnesumu atzinuši tieši kādu no viņa priekšnesumiem.

Par vienu no sezonas pikantākajiem brīžiem noteikti kļuva Ata iejušanās ”Guns N’Roses” solista Aksela Rouza ādā un dziesmas ”Welcome to the Jungle” izpildījums. Par šo priekšnesumu nedēļas laikā nodotas 2758 balsis.

Visdrīzāk balsotājas bija dāmas, jo uz skatuves Atis kāpa baltās biksiņās, kas izcēla viņa vīrišķo lepnumu.

Aijas Vītoliņas trumpis savukārt bija mūsdienu popmūzika. Viņa bija gan Sia, gan Teilore Svifta, gan Keitija Perija, gan Lady Gaga. Vai arī finālā gaidāms kas moderns?

Pusfinālā visaugstāk tika vērtēta Veronika Plotņikova, kura iejutās franču dziedātājas Edītes Piafas tēlā, izpildot dziesmu ”Padam Padam”. Vai kas līdzīgs gaidāms finālā?

Nenokavē! ”Izklausies redzēts” fināls jau 29. aprīlī TV3 un TVPlay! Viss ”dzīvajā” un visu lems skatītāji!