Komentāri

Džeza balss Evilena Protektore šovā ”Izklausies redzēts” iejušanos pretējā dzimumā jau reiz izbaudīja, atveidojot Lū Begu. Svētdienas, 15. aprīļa, vakarā TV3 slavenību pārvērtību šova astotajā raidījumā dziedātāja atdarināja pērnā gada “Eirovīzijas” uzvarētāju portugāli Salvadoru Sobralu.

”Es nekad nebiju domāju, ka man būs bārda. Beidzot tas brīdis ir klāt,” pirms kāpšanas uz šova skatuves priecājās Evilena. Taču slavējama ne tikai dziedātājas vizuālā līdzība, bet arī vokālā atdeve.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl