Komentāri

Svētdienas vakarā ”Izklausies redzēts” ar ceturto kārtas numuru uzstājās dziedātāja Aija Vītoliņa. Kabarē dīva jau paspējusi iejusties Riannas, Lady Gaga, Keitijas Perija tēlā, bet šova astotajā raidījumā viņa atdarināja amerikāņu superzvaigzni Teilori Sviftu.

Kā norādīja Aija, Teilorē īpašs ir tas, ka viņa ir tik jauna. ”Viņa ir tik kustīga, tik spridzīga. Nebūs vienkārši,” pirms kāpšanas uz ”Izklausies redzēts” skatuves atzina latviešu dziedātāja.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl