Elza Rozentāle atklāj, kurš varētu uzvarēt šovā Izklausies redzēts

3 komentāri
Elza Rozentāle atklāj, kurš varētu uzvarēt šovā Izklausies redzēts
TV3 publicitātes foto

Šova Izklausies redzēts fināls gaidāms jau šovakar. Dalībnieki kopā ar dejotājiem slīpē priekšnesumus un min, kurš varētu kļūt par šova uzvarētāju.

Šova Izklausies redzēts dalībniece Ieva Pļavniece, līdz ir apmierināta ar rezultātu gan pati, gan dejotāji, horeogrāfijas mēģinājumā kustības atkārto desmitiem reižu. “Stresaini. Mēs esam ļoti noguruši, ja tā godīgi. Visiem smadzenes kūp. Dejotājiem īpaši. Es domāju, ka būs interesants fināls,” saka horeogrāfe Inga Raudinga.

Lai šova noslēguma priekšnesums būtu nevainojams, Ieva Pļavniece paļaujas ne tikai uz saviem spēkiem, bet visā pilnībā uzticas horeogrāfei. “Ja es kaut ko nemāku, viņa ar mani tiks galā. Un Inga man iespēju robežās neļaus izskatīties slikti. Viņa, cik vien iespējams, mēģinās defektu pārvērst par efektu,” atklāj Ieva.

Ne mazāk svarīgi šova finālam gatavojas arī Elza Rozentāle. Lai gan līdzīgi kā citiem dalībniekiem, arī viņai iekrājies virkne nepadarītu darbu, Elza mēģinājumus nekad nekavē.

Jautāta, kurš, pēc viņas domām, plūks uzvaras laurus, Elza ilgi nedomā: ” Noteikti Kristaps. Es domāju, simt punkti. Tāpēc, ka man viņš ļoti patīk, viņš ir mans absolūts favorīts. Ne tikai tas, ko viņš dara uz skatuves, bet viņš arī kā cilvēks ir fantastisks. Es par Kristapu!”

Arī Antras Stafeckas priekšnesums gandrīz iestudēts. Dejotāji pat varot ļauties nelielai improvizācijai.

Cik vērienīgi iecerēti šova Izklausies redzēts priekšnesumi, raidījumam Bez Tabu atklāj dejotāji un horeogrāfi Gints Dancītis un Jānis Putniņš.

FOTO: košie brīži šovā Izklausies redzēts

VIDEO:

3 komentāri