30 komentāri
Ekskluzīvi: atrādām ”Izklausies redzēts” jaunās sezonas dalībniekus! Kas slēpjas zem maskām?
Toms Norde/Skaties.lv

No 25. februāra svētdienu vakaros kanālā TV3 atgriežas krāšņais un aizraujošais pārvērtību šovs ”Izklausies redzēts”. Jau zināms, ka šova ceturto sezonu vadīs Renārs Zeltiņš, un Skaties.lv beidzot ekskluzīvi atrāda zvaigznes, kuras šosezon ļausies pārvērtībām.

Kā ierasts, arī šajā sezonā astoņi Latvijā pazīstami un iemīļoti mākslinieki iejutīsies kāda cita ādā, atveidojot slavenus dziedātājus, aktierus un košas personības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņus vārdus atklāsim ceturtdien, 15. februārī, bet varbūt tu jau nojaut, kas viņi ir, apskatot foto, kuros ceturtās sezonas komanda jau redzama sagrimēta un safrizēta, lai iejustos pirmajā raidījumā atveidojamo varoņu tēlos?

Vai zem maskām atpazini kādu no mūsu populārajiem māksliniekiem? Raksti savu versiju komentārā! Atšifrēsim ceturtās sezonas lielisko kompāniju kopā!

Jau ceturtdien, 15. februārī Skaties.lv atklāsim, kas slēpjas zem šiem tēliem!

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Lasi vēl