Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 23. jūnijs

Līga

Horoskops aunam

Ja pats nevēlēsies, neviens tevi nepiespiedīs ievērot raksturīgos rituālus un standarta tradīcijas. Tikai ne šodien! Neļausi sevi kontrolēt un izrīkot, bet darīsi kā pats gribēsi un gribēsi jaudīgi.

Horoskops vērsim

Šī ir viena no dienām, kad izpaudīsies tavi noskaņojumi un darīsi visu iespējamo, lai viss noritētu pa tavam prātam. Iegribas un rīcība būs spontāni. Būs interesanti, jo spēsi notiekošajā noķert kaifu.

Horoskops dvīņiem

Sapratīsi, ka ne visus līgotājus vari paņemt ar savu šarmu, tāpēc šim svētku brīdim izvēlies tikai tos, ar kuriem vieno, kas vairāk par svētku galdu. Izvēlies brīvību un vairāk laika velti pats sev.

Horoskops vēzim

Šodien vari un vajag iedomāties vēlēšanos! Ir ļoti liela iespēja piepildīt tavu ilgu kausu. Būsi pārņemts ar mīlestības lietām un tālejošu plānu kalšanu. Jo vairāk enerģijas tajos ieguldīsi, jo baudāmāki būs rezultāti.

Horoskops lauvai

Svētkos nepieņem visus uzaicinājumus un ielūgumus, bet gan rūpīgi tos izsver ar sirds svariņiem un prāta mēraukliņu. Tikai pret sevi godīgi pieņemti lēmumi sniegs tev svētku prieku un gandarījumu.

Horoskops jaunavai

Līgo dienā atsakies no pieraduma visu pārraudzīt un no pedantisku plānu izstrādes katram gadījumam. Ļauj visam notikt vieglāk un nepārmet kļūdas un vājības ne sev, ne citiem.

Horoskops svariem

Līgo dienas vēlēšanās būs dzīvotspējīgas, ja pats piedalīsies to realizēšanā. Labāk skaties, ka nenokavē un nepalaid garām kādu patiesi aizkustinošu pasākumu, un vainagā nepaskrien garām kādam cilvēkam, kurš tevi gaida uz paparžu takas.

Horoskops skorpionam

Tavu mīļoto labsajūta šo Saules stāvēšanas svētku laikā var izrādīties svarīgāka par tavām neizpaustajām vēlmēm un ilgām, tāpēc nedaudz upurēsies un pielāgosies. Gan jau pats zini savas rīcības motivāciju.

Horoskops strēlniekam

Svētkos būs jāpielāgojas citu cilvēku nekonkrētajām un mainīgajām vajadzībām, kas tavus plānus sajauks vēl vairāk. Iespējams iekulsies nelielā miglas vālā dēļ šaubām, vilcināšanos vai vienkārši nespēsi atšķirt patiesību no tenkām.

Horoskops mežāzim

Neesi tik nopietns un atkāpies no striktajiem noteikumiem un priekšstatiem par to, kā svētki jāsvin. Ja esi gana dzīvespriecīgs un komunikabls, būs daudz vieglāk pielāgoties šodienas atmosfērai.

Horoskops ūdensvīram

Svētkos nokāp no sava galvenā komandiera tiltiņa, nebīdi savu viedokli un nepamāci citus kā svētkus svinēt, bet uzsūc visu iespējamo saules un zemes spēku, kas vēlāk riktīgi noderēs.

Horoskops zivīm

Visu Līgu dienā atveries flirtam un nebijušu cilvēku ielaišanai savā dzīvē. Visi pārsteigumi un pārpratumi, ja nu tādiem būs lemts gadīties, beigsies veiksmīgi un bez sāpēm.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Izklausies redzēts

“Izklausies redzēts” simpātiju balsojums noslēdzies!

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” noslēdzies. Katru nedēļu, līdz pat šova noslēgumam 29.aprīlī, centāmies noskaidrot, kurš no dalībniekiem iekaros skatītāju simpātijas. Viss, kas bija jādara – katru nedēļu jābalso par savu favorītu, nosakot, kurš šova tiešraides finālā iegūs motorolleri no Bino.lv! Katru nedēļu kāds no balsotājiem ieguva divus ielūgumus uz šova noslēguma tiešraidi.

Balsošana bija iespējama reizi stundā ar lietotāja “Facebook” profilu. Savukārt, spiežot uz pogas “Balso ar Bino 100”, ikvienam reizi nedēļā bija iespēja nodot savam favorītam uzreiz 100 balsis, kas balsojumam tika pievienotas katru piektdienu.

Fināla raidījuma un kopējais balsojums ir noslēdzies! Apsveicam uzvarētāju Ati Ieviņu ar iegūto simpātiju balvu. Liels paldies arī visiem, kas piedalījās balsošanā šo 10 raidījumu laikā!

Evilena Protektore

Evilena Protektore

3807
Raimonda Vazdika

Raimonda Vazdika

3875
Veronika Plotņikova

Veronika Plotņikova

16990
Aija Vītoliņa

Aija Vītoliņa

9313
Atis Ieviņš

Atis Ieviņš

30182
Juris Jope

Juris Jope

15908
Nauris Brikmanis

Nauris Brikmanis

20010
Edgars Pujāts

Edgars Pujāts

19761

Noteikumi

Raidījumu balsojumu uzvarētāji, kuri iegūst 2 ielūgumus uz šova tiešraidi
  • 9. raidījums – Baiba G.
  • 8. raidījums – Krista C.
  • 7. raidījums – Kaspars K.
  • 6. raidījums – Evita B.
  • 5. raidījums – Lāsma S.
  • 4. raidījums – Vilnis S.
  • 3. raidījums – Dace G.
  • 2. raidījums – Kristīna M.
  • 1. raidījums – Arta P.

Iepriekšējo raidījumu balsojumu rezultāti: