Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Piektdiena, 21. septembris

Modris, Matīss, Mariss

Horoskops aunam

Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops vērsim

Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Horoskops dvīņiem

Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Horoskops vēzim

Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Horoskops lauvai

Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt . Padomā, vai tam nav kāds sakars ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi un viss nokārtosies.

Horoskops jaunavai

Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Horoskops svariem

Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Horoskops skorpionam

Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Horoskops strēlniekam

Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, savādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Horoskops mežāzim

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Horoskops ūdensvīram

Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrauties no rutīnas un aiziet, kur acis rāda.

Horoskops zivīm

Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Izklausies redzēts

“Izklausies redzēts” simpātiju balsojums noslēdzies!

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” noslēdzies. Katru nedēļu, līdz pat šova noslēgumam 29.aprīlī, centāmies noskaidrot, kurš no dalībniekiem iekaros skatītāju simpātijas. Viss, kas bija jādara – katru nedēļu jābalso par savu favorītu, nosakot, kurš šova tiešraides finālā iegūs motorolleri no Bino.lv! Katru nedēļu kāds no balsotājiem ieguva divus ielūgumus uz šova noslēguma tiešraidi.

Balsošana bija iespējama reizi stundā ar lietotāja “Facebook” profilu. Savukārt, spiežot uz pogas “Balso ar Bino 100”, ikvienam reizi nedēļā bija iespēja nodot savam favorītam uzreiz 100 balsis, kas balsojumam tika pievienotas katru piektdienu.

Fināla raidījuma un kopējais balsojums ir noslēdzies! Apsveicam uzvarētāju Ati Ieviņu ar iegūto simpātiju balvu. Liels paldies arī visiem, kas piedalījās balsošanā šo 10 raidījumu laikā!

Evilena Protektore

Evilena Protektore

3807
Raimonda Vazdika

Raimonda Vazdika

3875
Veronika Plotņikova

Veronika Plotņikova

16990
Aija Vītoliņa

Aija Vītoliņa

9313
Atis Ieviņš

Atis Ieviņš

30182
Juris Jope

Juris Jope

15908
Nauris Brikmanis

Nauris Brikmanis

20010
Edgars Pujāts

Edgars Pujāts

19761

Noteikumi

Raidījumu balsojumu uzvarētāji, kuri iegūst 2 ielūgumus uz šova tiešraidi
  • 9. raidījums – Baiba G.
  • 8. raidījums – Krista C.
  • 7. raidījums – Kaspars K.
  • 6. raidījums – Evita B.
  • 5. raidījums – Lāsma S.
  • 4. raidījums – Vilnis S.
  • 3. raidījums – Dace G.
  • 2. raidījums – Kristīna M.
  • 1. raidījums – Arta P.

Iepriekšējo raidījumu balsojumu rezultāti: