Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Sestdiena, 17. marts

Ģertrūde, Gerda

Horoskops aunam

Daudz lielāku nozīmi iegūs spēja strādāt kopā ar bērniem un tuviniekiem. Ģimenē sagaidāms jaunais pārmaiņu raunds, kurš tikai šodien iezīmēsies, bet pilnus apgriezienus iegūs tikai pēc kāda laika.

Horoskops vērsim

Koncentrēšanās spējas un nosvērtā nopietnība palīdzēs izturēt situāciju radīto spriedzi vai atsevišķu cilvēku spiedienu. Visās šeptēs ar lielāku vai mazāku naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās.

Horoskops dvīņiem

Tevi pārsteigs paziņu vai draugu norobežošanās un turēšanās pie vecām dogmām. Visos darījumos ar naudu vajadzīga rūpīga sagatavošanās un izsmeļoša informācija.

Horoskops vēzim

Briestošās pārmaiņas mājās sāksies ar gluži nemanāmām izmaiņām vai nebūtiskiem signāliem. Necenties pareģot vai steigties notikumiem pa priekšu. Koncentrējies uz savām spēka rezervēm un spodrini savas plintes.

Horoskops lauvai

Tava naudas laipa šodien būs galīgi nestabila, bet nevajadzētu arī neko pasākt šajā sakarā. Ņemot vērā iepriekšminēto, nespēsi pilnībā izbaudīt mīlas priekus, kaut gan iespējas tiks dotas.

Horoskops jaunavai

Šodien var būt tavs uzvaras brīdis, kad izdosies atbrīvoties no mūdžiem, kuri ne pa jokam ir pabojājuši tavu sestdienas kvalitāti. Bet var gadīties, ka ārējie apstākļi būs spēcīgāki par tavu gribēšanu.

Horoskops svariem

Darbošanās būs balstīta uz instinktiem un nepārvaramiem impulsiem. Visas šīs krāšņās buķetes rezultātā, mainīsies attiecību klimats. Šādas izmaiņas parasti nāk komplektā ar dažādām neprognozējamām parādībām.

Horoskops skorpionam

Savu stingro mugurkaulu nevarēsi demonstrēt, jo dzīvesbiedri būs spēcīgāki un nāksies locīties atbilstoši viņu iegribu vēja rādītājam. Gatavojies uz garu dienu un bezmiega nakti.

Horoskops strēlniekam

Sirds drāmas atstās spēcīgāku nospiedumu uz tavu dzīvi, kā būtu vēlējies. Vari saņemt spiedienu no saviem partneriem, kā iespaidā zaudēsi ne tikai savu teikšanu, bet nāksies rēķināties arī zaudējumiem nākotnē.

Horoskops mežāzim

Tevī var mosties instinktīva agresija, kā atbilde uz saņemtajiem varas demonstrācijas vingrinājumiem. Emociju izvirdumi var novest pie nepareiziem lēmumiem attiecībās.

Horoskops ūdensvīram

Priecājies par savu brīvo fantāziju lidojumu. Ļausi vaļu emocionālām izpausmēm arī attiecībās ar tuviniekiem. Visa bilde var mainīties vienā īsā laika sprīdī, tāpēc par katru cenu neturies pie kāda no dienas kārtības punktiem.

Horoskops zivīm

Šodienas Jaunais mēness sola sadzīvošanu ar pasauli instinktu līmenī. Ja nepieņemsi diktētos noteikumus, tev tiks ierādīta vieta ar spēka metodēm. Necenties rakstīt savus likumus.

TV3
Vairāk..
LNT
Vairāk..
TV6
Vairāk..
Kanāls 2
Vairāk..
3+
Vairāk..
Izklausies redzēts

Balso par savu "Izklausies redzēts" favorītu!

Kanālā TV3 atgriežas skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts”. Katru nedēļu, līdz pat šova noslēgumam 29.aprīlī, noskaidrosim, kurš no dalībniekiem iekaro skatītāju simpātijas. Viss, kas Tev jādara – katru nedēļu balso par savu favorītu un nosaki, kurš šova tiešraides finālā iegūs motorolleri no Bino.lv! Katru nedēļu kāds no balsotājiem iegūs divus ielūgumus uz šova noslēguma tiešraidi.

Balsot var reizi stundā ar savu “Facebook” profilu. Savukārt, spiežot uz pogas “Balso ar Bino 100”, ikvienam reizi nedēļā ir iespēja nodot savam favorītam uzreiz 100 balsis – tās balsojums tiks pievienotas katru piektdienu.

Šīs nedēļas balsojums ir noslēdzies. Balsot par nākošā raidījuma priekšnesumiem varēs no svētdienas plkst 18.00. Paldies visiem šīs nedēļas balsotājiem!

Evilena Protektore

Evilena Protektore

220
Raimonda Vazdika

Raimonda Vazdika

385
Veronika Plotņikova

Veronika Plotņikova

2157
Aija Vītoliņa

Aija Vītoliņa

972
Atis Ieviņš

Atis Ieviņš

3926
Juris Jope

Juris Jope

1195
Nauris Brikmanis

Nauris Brikmanis

1306
Edgars Pujāts

Edgars Pujāts

3197

Noteikumi

Raidījumu balsojumu uzvarētāji, kuri iegūst 2 ielūgumus uz šova tiešraidi
  • 3. raidījums – Dace G.
  • 2. raidījums – Inese S.
  • 1. raidījums – Arta P.

Iepriekšējo raidījumu balsojumu rezultāti: