Atis Ieviņš turpina iekarot “Izklausies redzēts” fanu sirdis – jau piekto nedēļu viņš triumfē skatītāju balsojumā

Pievienot komentāru
Atis Ieviņš turpina iekarot “Izklausies redzēts” fanu sirdis – jau piekto nedēļu viņš triumfē skatītāju balsojumā
Toms Norde

Šonedēļ šova “Izklausies redzēts” dalībnieks Atis Ieviņš var svinēt dubultu uzvaru, jo viņa aizvadītās nedēļas priekšnesums izpelnījies ne vien žūrijas atzinību, bet arī skatītāju simpātijas.

Šoreiz Ieviņš uz skatuves kāpa kā grupas “Dzelzs vilks” solists Juris Kukulis un izpildīja dziesmu “Uijā, uijā nikni vilki”. Šovu vērot bija ieradies arī pats Juris Kukulis, kurš par Ieviņa sniegumu bija sajūsmā, arī žūrija neskopojās labiem vārdiem. Kā redzams portālā Skaties.lv notiekošajā skatītāju simpātiju balvas balsojumā – arī šova fani ir sajūsmā par sniegto priekšnesumu. Par Ieviņa pārvērtībām un spēju atdarīt “Dzelzs vilks” solistu nodotas 5479 balsis.

Otro vietu skatītāju balsojumā ieguvis Edgars Pujats, kurš šoreiz iejutās franču flamenko grupas “Gipsy King” tēlā. Par šo priekšnesumu nodotas 2131 balsis. Savukārt trešajā vietā ir Nauris Brikmanis – par viņa spēju atveidot amerikāņu slavenā mūziķa Reja Čārlza tēlu nodotas 1345 balsis.

Jāpiebilst, ka Atis Ieviņš šova gaitā izpelnījies lielu skatītāju atbalstu, – šī ir jau piektā reize, kad skatītāji portāla Skaties.lv un Bino.lv rīkotajā skatītāju simpātiju balvas balsojumā par savu mīļāko priekšnesumu atzinuši tieši kādu no viņa priekšnesumiem. Balsojuma rezultātiem iespējams sekot līdzi šeit.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējusi Krista C. Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” telekanālā TV3 atgriezies jau kopš februāra izskaņas. Katru svētdienu, plkst. 20, šova dalībnieki priecē skatītājus ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus. Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu.

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru no Bino.lv.