6 komentāri

”Izklausies redzēts” nebūtu īsts šovs, ja tajā iztrūktu pārsteigumi. Dziedātāja Ata Ieviņa sniegumu klātienē vēroja grupas ”Dzelzs vilks” solists Juris Kukulis, kuru šajā vakarā Ieviņam bija jāatveido.

Kā uzsvēra Ieviņš, atdarinot Juri Kaukuli, ir jādomā par pilnīgi visu ķermeni: ”Viņam kustās pilnīgi viss – kājas, rokas, seja, acis.”

Par Ieviņa sniegumu īstais Kaukulis bija sajūsmā: ”Super! Es visu laiku klausījos un domāju, kāpēc viņš dzied tāpat kā es. Viņš pilnīgi tāpat intonē kā es, vel’s tāds! Esmu riktīgi priecīgs, un man ļoti patika.”

Arī žūrija pēc priekšnesuma neskopojās ar labiem vārdiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl