Atis Ieviņš ar vēl nebijušu skatuves stiliņu gūst “Izklausies redzēts” fanu atzinību

Pievienot komentāru
Atis Ieviņš ar vēl nebijušu skatuves stiliņu gūst “Izklausies redzēts” fanu atzinību
Toms Norde

Šonedēļ par šova “Izklausies redzēts” skatītāju favorītu kļuvis Atis Ieviņš, kurš aizvadītajā nedēļā uz skatuves kāpa ar amerikāņu poproka grupas “Scissor Sisters” priekšnesumu.

Šo uzstāšanos skatītāji ir novērtējuši, un nedēļas laikā skatītāju simpātiju balvas balsojumā par Ieviņa priekšnesumu nodotas 3364 balsis.

Kā zināms, grupa “Scissor Sisters” pasaulē ir labi zināma ar savu samērā provokatīvo ārējo izskatu. Līdz ar to, izpildot dziesmu “Only the Horses”, Atis Ieviņš ieturēja grupas spilgto stiliņu un uz skatuves kāpa košā tēlā –  izteiksmīgās biksēs, dziļa izgriezuma kreklā, caurspīdīgā jakā un roka cienīgos zābakos.

Lai gan skatītāji šonedēļ par savu favorītu atzinuši lieliskās balss īpašnieku Ati Ieviņu, viņam balsojumā seko arī citi spilgti šova dalībnieki. Šonedēļ balsojumā otro vietu izcīnījis Juris Jope  – viņš atveidoja Jāni Sproģi, izvēloties skaņdarbu “Mazs bērniņš krustcelēs”. Par šo priekšnesumu nodotas 2733 balsis. Savukārt trešajā vietā ierindojies Edgars Pujāts, kurš uz skatuves sarīkoja īstenu ballīti, atdarinot korejiešu superzvaigzni Psy. Par šo priekšnesumu nodotas 2131.

Pateicamies visiem balsotājiem un atgādinām, ka ik nedēļu balsotājiem ir iespēja laimēt divus ielūgumus uz grandiozo šova noslēguma tiešraidi 29. aprīlī. Šonedēļ ielūgumus laimējis Kaspars K. Ar uzvarētāju sazināsies Skaties.lv pārstāvis.

Skatītāju iemīļotais muzikālais šovs “Izklausies redzēts” telekanālā TV3 atgriezies jau kopš februāra izskaņas. Katru svētdienu, plkst. 20, šova dalībnieki priecē skatītājus ar sabiedrībā mīlētu mākslinieku priekšnesumiem, atdarinot Latvijā un pasaulē iecienītus izpildītājus. Paralēli šovam, Skaties.lv un Bino.lv rīko skatītāju simpātiju balvas balsojumu.

Nākamais balsojums tiks atklāts svētdien, plkst. 18! Balso, laimē ielūgumus un nosaki, kurš dalībnieks iegūs vērtīgu balvu – stilīgu motorolleru.