Itāļu gaume un aizmirstie – sviests ar majonēzi; noslēdzas jestrā kulinārijas šova otrā nedēļa!

1 komentārs
Itāļu gaume un aizmirstie – sviests ar majonēzi; noslēdzas jestrā kulinārijas šova otrā nedēļa!
Publicitātes foto

Šā vakara, 22. septembra, kulinārijas šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā sērijā sacentās jau iepazītās Sintija un Aija Gobas, kuras jau bija gatavas sacensībām, virtuvē ierodoties ar motocikla ķiveri. Viņas līdz šim saņēmušas jau trīs dāvanu kartes no veikala Nuko.lv. Viņām pretī stājās Inese un Lāsmas Zēģeles no Cēsīm. Šim pārim ir milzīga priekšrocība – mammīte ir profesionāla pavāre.

Zēģeļu ģimenes uznācienā tika gatavoti vistas filejas rullīši, kuru receptes autore ir pati mamma. Ar uzdevumu – savākt visas nepieciešamās sastāvdaļas – Inese gandrīz tika galā – trūka tikai majonēzes un saldā krējuma. Atšķirībā no iepriekšējiem raidījumiem, kad bija redzamas “saķeršanās” mammu un meitu starpā, kurās dažkārt pat nācās iesaistīties raidījuma vadītājai Ainai Poišai, Zeļģu ģimene tika galā ļoti labi. Lāsma kulinārijas kaujā iesaistījās, kad atlikušas bija 19 minūtes, kad uz galda uzlika vienu no trūkstošajām sastāvdaļām – saldo krējumu.

Neskatoties uz to, ka Zeļģu ģimenes jaunākā atvase bija piemirsusi pannu uzlikt uz pareizās plīts daļas, viss turpinājās sekmīgi līdz uzvarošajām beigām.

Foto

Nākamais uznāciens bija jau šova pieredzējušākajam pārim – Gobu ģimenei, kuri arī savā ēdienā iekļāva vistas gaļu, savu pavārbrīnumu nosaucot par Mi Amore vistiņu. Tika aizmirstas diezgan svarīgas sastāvdaļas – olīveļļa un sviests. Vai tas nebūs izšķiroši? Nē, jo mammas palīdzības saucienā sastāvdaļām tika pievienots sviests. Ķibeles turpinājās arī pēcāk, jo netika ieslēgta krāsns, bet abas jau tā sastrādājušās, ka uzreiz tika rasts risinājums, vistu cepot uz pannas.

Finālā Kaspars Jansons, MUUSU restorāna šefpavārs deva galavārdu, un uzvaru atkal izcīnīja Gobu duets, kas to izdara jau ceturto reizi pēc kārtas, sakrājot prāvu naudas summiņu no veikala Nuko.lv.

Video: Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā, 8. sērija

1 komentārs