Komentāri

Šovā ”Īstie veči” iepazītais Uldis Grīnbergs atraktivitāti un artistiskumu apliecinās arī realitātes šova ”Tēta nedienas Latvijā” atklāšanā jau šovakar TV3.

Grīnbergu ģimenē leļļu teātris nav nekas neparasts, un sievas un divu meitu mammas Dianas piecu dienu prombūtnes laikā Uldis apņēmies bērniem sarūpēt ko patiešām pamācošu – uzvedumu ”Kā telefona spēlēšana acis izdedzināja”. Ir cerības, ka leļļu teātra izrāde uzjautrinās pat pieaugušos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Realitātes šova “Tēta nedienas Latvijā” notikumi paredz, ka, kamēr mamma dodas pelnītā piecu dienu atpūtā, mājas solis un bērnu audzināšna tiek pilnībā uzticēta tētim.

Kā Uldim veiksies ar rūpēm par meitenēm un sievas pieciem īpašajiem uzdevumiem, uzzināsi ”Tēta nedienu Latvijā” otrās sezonas atklāšanas sērijā šovakar plkst. 21:00 TV3!

Foto: ieskats šova pirmajā sērijā

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl