Komentāri

Pirmdienas, 17. oktobra, vakara Īsto veču šovā skatītāju iemīļoto vīru kompāniju sagaidīja neierasta veida izaicinājumi. Lieliskajam pieciniekam nācās strādāt ar savu pašapziņu, darot tādas lietas, kādas daudzi visas dzīves laikā neizmēģina.

Pirmais pārbaudījums notika kultūras bārā Sapņi un kokteiļi. Tur puišiem nācās lieliska horeogrāfa vadībā sagatavot numuru, ar ko iepriecināt dāmas, sniedzot šovu uz bāra skatuves.

Tāpat veči ļāvās karstajai jogai – sportam 38 grādu karstumā, kas nozīmēja varenu svīšanu. Lieliskais piecinieks izturēja arī to.

Taču viskarstākais pārbaudījums vārda tiešākajā nozīmē vīrus gaidīja Talsu pusē. Īstajiem večiem bija basām kājām jāstaigā pa oglēm! Kungi šo pārbaudījumu veica godam. Tiesa, viens tika pie maziem apdegumiem.

VIDEO: Īstie veči iet pa oglēm!

FOTO

VIDEO: noskaties visus izaicinājumus!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl