2 komentāri

Pirmdienas vakarā sagaidāma jau kārtējā dzīvesstila šova Īstie veči sērija, kurā viens no tā dalībniekiem Uldis sastapsies ar savu, iespējams, lielāko pārbaudījumu – bailēm no augstuma un tā pārvarēšanas.

Nabaga vīrs par visām varītēm krampējās vagoniņa durvīs, lamājās un gandrīz vai skaitīja tēvreizi, lai tikai viņam nebūtu jāizpilda šis uzdevums. Tajā brīdī, visticamāk, Uldim gar acīm paskrēja visi pārbaudījumi, kas līdz tam veikti realitātes šovā Īstie veči, un varam būt droši, ka viņš tos visus labprāt veiktu vēlreiz. Taču, vai viņš beigu beigās saņēmās, vai nē, to gan redzēsit tikai pirmdienas vakarā.

Jau sestajā sērijā būs novērojams, kā šādas bailes un viens otra uzmundrinājumi cels komandas kopējo garu un saliedēs lielisko piecinieku.

Video

Foto

TOP komentāri

  • tavs tētis
    +2 +2 0

    tavs tētis

    "Tā vien rādās, ka šajā datorā ir uzstādīta reklāmu bloķēšanas programmatūra bla bla bla". Nē, tā vien rādās, ka būs kaut kā jāpārdzīvo šī video neredzēšana ;)
  • Kraans

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl