6 komentāri
Vai mums ir pirmais ”īstais vecis”? Šova atlasē spoži uzmirdz motosportists Lapsiņš
Foto: Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv

Viens no TV3 šova ”Īstie veči” skatītāju balsojuma uzvarētājiem – 32 gadus transporta servisa nozares pārstāvis un motokrosists Jānis Lapsiņš – balsošanas aktivitātē pats par sevi nebija atdevis nevienu pašu balsi. Skatītāju favorītos viņu ievirzījusi motokrosa komanda, kura solījusi Jānim šovu pat tad, ja ”Īsto veču” producenti viņu izbrāķēs.

Aizvadītās nedēļas nogalē, spraigi sākoties šova ”Īstie veči” otrās sezonas pirmajai atlasei, vienuviet pulcējās desmitiem gruntīgu vīriešu – gan šova producentu izvēlētie pretendenti, gan skatītāju balsojumā uzvarējušie Jānis Lapsiņš, Jānis Barinskis, saukts par Barigu, Reinis Molke un Kārlis Sniedze.

Jānis Lapsiņš patlaban sver 119 kg, un, startējot šovā, viņš iecerējis atbrīvoties no 20 kg, bet ne jau svars viņam ir būtisks.

”Svarīgi ir, lai es jūtos labi un lai nav kauns iet pie spoguļa. Vīrietim ap 100 kg – tas ir normāli,” portālam Skaties.lv atzīst Jānis.

Viņš atklāj, ka svars sācis pieaugt pēc pilnās narkozes.

Foto: Jānis Lapsiņš “Īsto veču” atlasē

”Samainījās vielmaiņa. Divreiz dienā gāju uz treniņiem pie profesionālā trenera Ivara Čākura, bet viņš nesaprata, kādēļ svars pieaug, lai gan cītīgi strādāju. Tas treniņiem pielika punktu, es nolaidu rokas,” stāsta Jānis.

Striktais ēšanas grafiks Jāni nebiedē. Viņš jau reiz pamatīgi ”ierobežojies”. ”Esmu 14 dienas dzīvojis uz ūdens uz zāļu tējām. No šāda paša stāvokļa es sasniedzu 94 kg,” atklāj ”Īsto veču” pretendents. Tolaik viņu pierunājis un pieskatījis motokrosists Kaspars Stupelis.

”Izlaidies” pēc diviem gadiem, kad darba dēļ nācies dzīvot Čehijā. ”Tur bija pasākumi, aliņš – viss bija bez maksas. Ēdienkarte bija plaša un katrreiz gribēju kaut ko citu. Viens steiks, otrs steiks, gaļa, kartupeļi…” neslēpj Jānis. Pēc tam jau maisam gals bijis vaļā…

Tomēr ”Īsto veču” kandidāts esot teicamā sportiskā formā: ”Joprojām varu noskriet pusi no jauniešiem. Sports sākas galvā.”

Atšķirībā no vairuma šova pretendentu, Jānis pats par sevi nebija balsojis nevienu reizi – skatītāju favorītu rindā viņu ievirzīju paša motokrosa komandas apņēmība un neatlaidība.

”Viņi ir izteikuši savu viedokli, man tas ir jārespektē. Tāpēc es gribu tikt tālāk un izdarīt visu, lai viņi teiktu: ”Tas ir mūsu čalis!”

Komanda gan teica: ”Ja tu netiksi, nesatraucies – mēs paši tev uztaisīsim šovu un tev būs jāstrādā.””

Foto: pirmie kadri no “Īsto veču” atlases

Jau ziņojām, ka šova otrajā sezonā atlases kritēriji būs ievērojami stingrāki, kā arī tievēšanai paredzētais laiks – ja iepriekšējā sezonā tie bija četri mēneši, šogad vīriešiem no liekajiem kilogramiem būs jāspēj atbrīvoties ievērojami īsākā laikā.

Šova ”Īstie veči” filmēšana sāksies maijā, bet piecu vīriešu tievēšanas sasniegumi TV3 skatītājiem būs redzami rudenī.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl