Un veči atkal zaudē… Komandā parādās pirmās lielās nesaskaņas!

1 komentārs
Un veči atkal zaudē… Komandā parādās pirmās lielās nesaskaņas!
Foto: ekrānuzņēmums

Taču šoreiz ne tikai sacensības, kur viņiem pretī stājās trenētās Rīgas pašvaldības policijas glābējas, bet arī kilogramus. Dzīvesstila šovā Īstie veči iestājusies “pusīte”, kas nozīmē – šajā sērijā laiks ieskatīties, kas paveikts un kas vēl vīriem priekšā.

Šī sērija iesākās ar pārbaudījumu, kur lieliskajam pieciniekam bija jāsacenšas savā starpā – viņiem bija jāveic neliela triatlona distance – 4 kilometru izbrauciens ar riteni, 1 kilometra skrējiens un peldējums pēc pašu izvēles, kuru beigu beigās neveica neviens no dalībniekiem, jo iepriekšējie pārbaudījumi jau izrādījušies pietiekami apgrūtinoši.

Visgrūtāk klājās šova vecākajam dalībniekam Jānim, kurš jau pēc dažiem metriem nokāpa no riteņa un aizbildinājās muguras problēmām, distanci nemaz neveicot. Tas bija nopietns signāls pārējiem dalībniekiem viņa sagatavotībai lielajam šova noslēgumam, kurā viņiem būs jāpiedalās žurnāla Klubs piedzīvojumu sacensībās. Pārējā četrotne uzskata, ka vīrs pārāk nenopietni ņem šo visu, turklāt arī svars viņam krīt ļoti, ļoti negribīgi – zaudēti tikai nedaudz vairāk kā trīs kilogrami. Tieši šā iemesla dēļ Jānis tika nosūtīts uz vietu ar nosaukumu Vitalitātes akadēmija, par ko jau rakstījām pašā sērijas sākumā.

Foto

Finišu sasniedza trīs dalībnieki, turklāt plecu pie pleca kopā – Aivis, Madars un Raimonds, bet Uldis tikai pēc tam, kuram lielāko problēmu sagādāja braukšana ar riteni pa smiltīm. Vīri uzskata, ka krietni vēl jāpiestrādā gan pie sevis un savām fiziskajām sagatavotībām, gan arī pie komandas darba, lai veiksmīgāk varētu aizvadīt fināla uzdevumu.

Gan pēc šī pārbaudījuma, gan arī divām nedēļām Vitalitātes akadēmija, kurā gan Jānis uzrādīja ievērojamus rezultātus, pazaudējot vēl 9 kilogramus no sava liekā svara, neizskatās, ka piecdesmitgadnieks mainījis savas domas par uzturu un tā vērtību cilvēku organisma. Tas arī neapmierina pārējos dalībniekus, jo šova finālā viņiem būs jāstartē kā komandai. Šajā sērijā tā arī netika rasts risinājums Jāņa vieglprātīgajai attieksmei, kas, visticamāk, varētu radīt problēmas priekšdienās, taču to jau redzēsim nākamajās sērijās.

Video: Īstie veči, 4. sērija

Noslēgumā, kā jau tas ierasts, mūsu varoņiem bija ar kādu jāsacenšas, un tās šoreiz bija labi trenētās Rīgas pašvaldības policijas glābējas, kas komandu konkurencē pārliecinoši apskrēja slaveno piecinieku. Viņiem bija dažādi uzdevumi ūdenī, kā arī uz sauszemes, kuros vīri neturēja līdzi jaunkundzēm. Bija arī individuāli uzdevumi, kuros labākos rezultātus uzrādīja Aivis, kas starp visiem dalībniekiem palika otrajā vietā. Viņu apsteidza vien Liene, kas pasaules policijas sporta čempionātos nereti kāpusi uz pjedestāla augstākā pakāpiena.

1 komentārs