TV3 šova veidotāji: Aivara sensacionālā tievēšana ir unikāls gadījums “Īsto veču” vēsturē

1 komentārs
TV3 šova veidotāji: Aivara sensacionālā tievēšana ir unikāls gadījums “Īsto veču” vēsturē
Aivars Grasis TV3 šova Īstie veči pirmā mēneša laikā zaudējis 20 kg. (Sabīne Zvirbule/Skaties.lv)

Bijušais armijnieks Aivars Grasis (43) no Liepājas, lai arī ir šova vecākais dalībnieks, pagaidām ir uzrādījis labāko sasniegumu svara zaudēšanas ziņā. Uzsākot projektu, viņš svēra 120 kg, taču nepagāja pat mēnesis, kad viņš jau pietuvojies svaram, kas rakstāms ar diviem cipariem. Portālam Skaties.lv viņš uzsver: ”Ja es kaut ko daru, tad vienmēr to daru simtprocentīgi.”

Aivars jau no šo filmēšanas pirmās dienas pret sportošanu un pārdomātu uzturu starp visiem šova ”Īstie veči” dalībniekiem izturas visnopietnāk.

”Mērķtiecība un disciplīna manī radās jau armijas laikos, un nekur nav pazudusi. Galvā iekšējais pulkstentiņš mehānismu ir iestrādājis.

Es ne tikai fiziski strādāju. Es pēc darba noskrienu, minimums, 10 kilometrus, pēc tam pavingroju.

Svarīgi arī pareizs, sabalansēts ēdiens, ko es tagad ļoti uzpasēju. Ja es kaut ko patiešām sliktu apēdu, ko, kā iesaka dietologi, var izdarīt reizi nedēļā, tad es nākamajā dienā sevi sodu, trenējoties vairāk.

Vakaros es cenšos vairs neēst gaļu, bet ”izeju” uz biezpienu, gurķiem, tomātiem. Mērču un majonēžu virzienā neesmu skatījies kopš šova filmēšanas sākuma,” atklāj Aivars. Sāls un cukura izslēgšana no ēdienkartes vīrietī pastiprinājusi kāri pēc asiem ēdieniem, kam agrāk griezis muguru.

Viņš neslēpj, ka kolēģi par viņa apņēmību un rezultātiem patiešām brīnoties.

Bet kā viņa tievēšanas gaitas ”Īstajos večos” komentē šova veidotāji?

“Tas ir diezgan unikāls gadījums, ja raugāmies uz visu “Īsto veču” šova vēsturi ne tikai Latvijā, jo ar šādiem panākumiem līdz šim nav lepojies neviens.

Manuprāt, tas ir lielisks piemērs tam, ka ar gribasspēku un motivāciju iespējams viss – galvenais tikai tikt pašam ar sevi galā un saprast, ka tu to vari paveikt. Bravo Aivar!” saka šova “Īstie veči” producents Kristaps Valdnieks.

Atgādinām, ka liepājnieks Aivars Grasis pirms nokļūšanas šovā Dānijā studējis tankistu rotā, Latvijā bijis speciālās uzdevumu rotas komandieris – piedalījies militārās operācijās un misijās Latvijā, Bosnijā un Hercegovinā un citur.

Punktu Aivara militārajai karjerai pielika ceļa trauma, ārsti atzinuši viņu par nederīgu militārajam dienestam. Pēc smagā trieciena un dzīvesveida maiņas sācis augt vīrieša svars, sasniedzot 117 kilogramus. Aivara sapnis ir nest Latvijas vārdu pasaulē. Viņa mērķis ir pārstāvēt Latviju starptautiskās veterānu vieglatlētikas sacensībās.

1 komentārs