TV3 šova varoņu mīlas dzīve plaukst un zeļ: Raitis ar sievu pošas medusmēnesim

2 komentāri
TV3 šova varoņu mīlas dzīve plaukst un zeļ: Raitis ar sievu pošas medusmēnesim
"Īstais vecis" Raitis ar sievu Gintu. (Privātais arhīvs)

Kamēr TV3 projekta ”Īstie veči” dalībnieka Raita Grigorjeva (36) dalība šova noslēguma sacensībā ir uz jautājuma zīmes, patīkams pavērsiens piedzīvots privātajā dzīvē. Raitis ar sievu Gintu pēc 15 gadu kopdzīves beidzot dosies medusmēnesī.

Projektu vadītājs Raitis šovam ”Īstie veči” pieteicās sievas mudināts. Viņa izteica ultimātu Raita lielajam vēderam – tam jāpazūd; pretējā gadījumā attiecībās var iestāties sasalums. Redzot, ka Raitis savas sievas vēlmi uztver nopietni, viņu attiecības strauji sākušas uzlaboties un ģimenē atgriezusies romantika un pārsteigumi.

Kādu vakaru, kad Raitis atgriezās no komandējuma, viņa sieva Ginta noorganizējusi dzimšanas dienas pārsteiguma ballīti. Raitis nolēmis revanšēties un sievu uzaicinājis romantiskās vakariņās.

Lasi interviju ar Raita sievu, kādēļ vīrs spiests tievēt visas Latvijas priekšā!

Vakariņu laikā Ginta pamanīja, ka Raitim atkal der laulības gredzens, ko vīrietis nebija dabūjis pirkstā piecus gadus.

”Šovasar beidzot pēc tik daudziem gadiem viņa pati parādīja, ka mūsu attiecībās viņai nav vienalga, kas notiek ar mani, kas notiek ar mūsu attiecībām un kas notiek ar mūsu dzīvi,” TV3 šova ”Īstie veči” sestajā sērijā atzina Raitis.

Pēc 15 gadiem, kuru laikā pāris nav bijis medusmēnesī, beidzot tas plānots.

”Esam nopirkuši ceļojumu un dosimies medusmēnesī,” priecīgi paziņoja Raita sieva.

Romantikas pilnais ceļojums uz siltajām zemēm laimīgajam pārim plānots līdz ar šova ”Īstie veči” noslēgumu – pēc divām nedēļām.

Video: Raita un sievas Gintas romantiskās vakariņas

2 komentāri