37 komentāri

Ja esi, kā saka, īsts vecis virs simts ”kilo” un esi gatavs izaicināt sevi, tad mums tev ir laba ziņa – šovs ”Īstie veči” atgriežas, un mēs meklējam, iespējams, tieši tevi! Ja tev patīk piedzīvojumi un vēlies ne tikai jautri pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus, bet arī atgūt Apollona cienīgu ķermeni, tad tu nevari laist garām šo iespēju! Piesakies šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai!

Kā pieteikties? Aizpildi anketu un pievieno savu foto. Svarīgi, lai tavs foto nebūtu vecāks par diviem mēnešiem. Kad viss izdarīts, spied sūtīt un mēs saņemsim tavu anketu.

Labā ziņa ir tāda, ka četri vīri, kas Skaties.lv lasītāju balsojumā būs populārākie, automātiski nonāks šova atlases finālā! Tātad atbalsti savu favorītu, bet, ja esi viens no tiem, kas vēlas piedalīties šovā – iesaisti balsojumā savus radus un draugus, lai viņi tevi atbalstītu.

Ja esi gatavs aizraujošam un veselīgam piedzīvojumam visas vasaras garumā, tad piesakies! Neaizmirstamus brīžus garantējam, bet tas, cik kilogramu ”nometīsi”, jau būs atkarīgs no tevis paša.

Piesakies!

TOP komentāri

 • Gatis Unte
  +7 +6 -1

  Gatis Unte

  Kapēc tiek veidoti reklāmas raksti tikai par Barinski? Kapēc nevar uzrakstīt ka X99/Slīterānu motokrosa komanda atbalstot savu vadītāju, spēj turēt līdzi veseliem Balviem?
 • Balsotajs
  +6 +5 -1

  Balsotajs

  Nav jau nekur teikts cik reizes var balsot par savu favorītu! Ja mana ierīce ļauj to darīt tad kāpēc lai es to nedarītu!
  P.S es neesmu hakers
 • Čika
  +4 +4 0

  Čika

  Ko jüs visi trinat mèles pa tukšo! Sekoju lïdzi jau no sákuma! Daudzi ir forši un ir pelnïjuši büt šovà! Man ir savs favorïts, bet tikko ieraudzïju , manuprát, viens no smieklïgåkiem - dźeks ar cükám! Manuprát ar tádåm bildêm un humoru ir jástartê lai cilvêkus uzrunátu! Tad arï šovs büs baudáms! Pate bilde jau liek smaidït. Vêlu vińam un šova veidotájiem veiksmi

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl