Tievē ne tikai TV3 šova dalībnieki: “Īstā veča” sieva atguvusi ideālo svaru

6 komentāri
Tievē ne tikai TV3 šova dalībnieki: “Īstā veča” sieva atguvusi ideālo svaru
Privātais arhīvs

TV3 šovs ”Īstie veči” ļāvis uzlabot ne tikai ģimenes dzīvi, bet atbrīvoties no liekajiem kilogramiem arī kāda veča dzīvesbiedrei. Tam lielisks piemērs ir Mintauta mīļotā Elīna. Šova smagākā dalībnieka dzīvesbiedre un meitas māmiņa tikusi pie sava ideālā svara.

Uzsākot projektu, noliktavas pārzinis Mintauts Gubāts (29) svēra 128 kilogramus. Trīs mēnešu laikā viņš kļuvis par 21 kilogramu vieglāks.

Ikdienā dzīvojot plecu pie pleca, Mintauta sievai Elīnai nav šķitis, ka vīra ķermeņa aprises ir tik apjomīgas. To, ka situācija bijusi, pašas vārdiem, dramatiska, Elīna sapratusi, projekta laikā uz Mintautu paskatoties no malas.

”Tās izmaiņas ir ļoti būtiskas,” šova ”Īstie veči” noslēgumā par Mintauta zaudētajiem kilogramiem priecājās Elīna. Arī sievietei projekts ļāvis uzlabot fizisko formu un izskatu.

”Vieglu roku esmu pazaudējusi 10 kilogramus. Pēc meitiņas piedzimšanas man tas bija tieši laikā. Tagad sveru 60 kilogramus, un tas ir mans ideālais svars,” sarunā ar portālu Skaties.lv atzīst Mintauta sieva Elīna.

Gubātu ģimenē TV3 projekta laikā ieviesušās patīkamas pārmaiņas, pirmkārt, uztura ziņā.

”Galvenais, kas mums ļāva pazaudēt kilogramus, ir ēdienkarte, ko ļoti stipri mainījām, izslēdzot daudz produktu, ko iepriekš lietojām. Esam atteikušies no maizes, miltu produktiem, krējuma, ko tagad aizstājam ar Grieķu jogurtu. Mums mājās praktiski vairs nav saldumu. Ir sezonas augļi,” stāsta Elīna.

Piesakoties šova ”Īstie veči”, Mintauts neslēpa: viņa lielākā vājība ir saldināti, gāzēti dzērieni, ko dienā viņš spēj izdzert pat vairākus litrus. Taču projekta laikā viņš spējis atteikties arī no tiem, par ko Elīnai ir milzīgs prieks.

”Mintauts tiešām ir sācis dzert ūdeni, ko ļoti apņēmīgi dara no pašas pirmās projekta dienas.

Mājās līdz pat šim brīdim stāv kolas pudelīte, ko viņš iesāka pirms projekta. Tā arī viņa stāv kā atgādinājums,” norāda Elīna.

Līdz ar svara zaudējumu, protams, uzlabojusies arī pāra dzīves kvalitāte.

”Brīvdienās mums ir garākas pastaigas. Netālu ir sporta laukums, kur mēs aizejam paskriet. Esam kļuvuši aktīvāki – vairāk darbojamies, kustamies,” priecājas Mintauta dzīvesbierde.

Turklāt nekas jau nav beidzies – šovs bijis tikai iesākums un labs pamudinājums sākt dzīvot kvalitatīvāk. Līdz ar ”Īsto veču” noslēgumu Mintauts turpina apmeklēt treniņus un ikdienā regulāri skrien.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl