Sviedri, vaidi un lamuvārdi: ”Skaties, veči!” uzsāk teniņus pie Kristapa Vildes

Pievienot komentāru
Sviedri, vaidi un lamuvārdi: ”Skaties, veči!” uzsāk teniņus pie Kristapa Vildes
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Izskanot šova ”Īstie veči” starta šāvienam, cīņā ar liekajiem kilogramiem sparīgi metušies arī viņu konkurenti ”Skaties, veči!”. Vīru fizisko formu uzlabot uzņēmies treneris Kristaps Vilde, un Skaties.lv piedāvā ieskatu kompānijas pirmajā treniņā Grīziņkalnā.

Treneris Kristaps Vilde vairākas reizes nedēļā vada āra treniņus Grīziņkalnā, uz kuriem ierasties un kuros intensīvi svīst apņēmušies arī ”Skaties, veči!”.

Jānis Lapsiņš, Mārtiņš Mieriņš, Kristaps Sapals, Ģirts Ornicāns un Kārlis Sniedze ierodas Grīziņkalnā, kur apņēmības pilni sasveicinās ar Kristapu. Treneris instruē kompāniju par treniņa norisi, akcentējot, lai vīri pirmajā reizē nepārvērtē savus spēkus. ”Skaties, veči!” sākumā tikai nosmejas, – viņos virmo entuziasms un vēlme mesties piedzīvojumā!

 

Pēc pāris treniņa minūtēm situācija ir krasi mainījusies. Veči jau elš un pūš, izpildot lēcienus un ietupienus, interesējoties, cik tad vēl atlicis līdz nodarbības beigām. Kad Kristaps smaidot paziņo, ka šī bijusi tikai iesildīšanās un īstā svīšana tikai tūlīt sāksies, no ”Skaties, veči!” kompānijas jau atskan pa biezākam vārdam.

Kad izrādās, ka treniņš iekļauj arī dažu apļu skrējienu, vīri neslēpj, – skriešana absolūti nav viņu iecienītākā nodarbošanās. Taču izstāties neviens netaisās! Elsdami un vaidēdami noskrējuši aplīšus kopā ar pārējo kompāniju, kas trenējas pie Kristapa, ”Skaties, veči!” gatavi trenēt muskuļus, izpildot dažādus palēcienus, ietupienus un pumpējoties.

Nav nemaz tik viegli, kā no malas izskatās! Kamēr meiteņu bariņš, kuras regulāri apmeklē nodarbības pie Kristapa, uzcītīgi pilda vingrojumus, vīru galā skan lamuvārds pēc lamuvārda un ir ”kritušie”!

Bet nekā nebija – ”Skaties, veči!” padoties netaisās! Laiks lielākajam izaicinājumam – vēdera presīšu sesijai. Ieraugot, ko Kristaps viņiem sagatavojis, vīri sāk uzjautrināties – ar tādiem vēderiem, kādus uzaudzējuši viņi, nemaz neesot iespējams apsēsties attiecīgajā treniņu pozā, kur nu vēl pakustēties!

Taču par trakāko izaicinājumu kļūst daļa, kuru sporta draugi treniņos parasti uzskata par tīkamāko – stiepšanās vingrinājumi.

Veči saprot, ka viņu varenie apmēri stiepšanās procesu padara nu ļoti sarežģītu. Bet nekādu atlaižu! Kristaps nāk palīgā, palīdzot kompānijai iestiept ierūsējušos locekļus. Un tad nu gan pār Grīziņkalnu nošalc visu biezāko lamuvārdu izlase un melnāko joku kolekcija.

Taču nekas nav neiespējams. Pirmais treniņš ir galā, un mūsu ”Skaties, veči!” ir to ne tikai izturējuši – viņi ir entuziasma pilni jau rīt ierasties atkal!

Kristaps neskopojas ar padomiem, kā turpmākajās nodarbībās strādāt efektīgāk un pareizāk, un pārējie āra treniņa dalībnieki nopriecājas – ”Skaties, veči!” pievienošanās nodarbībām ienesusi tajās jautras vēsmas – vīriem ir laba humora izjūta, un viņu ”melnie” jociņi palīdz izturēt saspringtāko vingrinājumu sesiju arī citiem.

Process ir sācies un vairs nav apturams – ”Skaties, veči!” atzīstas, ka, lai arī nav bijis viegli, pēc treniņa viņos ir patīkams gandarījums un apņēmība turpināt!

Arī tu vari trenēties kopā ar ”Skaties, veči!”. Vairāk par Kristapa Vildes āra treniņu nodarbībām uzzini, spiežot ŠEIT.