Striptīzs labākajās tradīcijās: šova ”Īstie veči” brašuļu spējas novērtē desmitiem sieviešu

0 Komentāru
Striptīzs labākajās tradīcijās: šova ”Īstie veči” brašuļu spējas novērtē desmitiem sieviešu
"Īstie veči " noslēgums - striptīzs naktsklubā (Mārtiņš Zilgalvis / f64)

No projekta sākuma ir pagājuši teju trīs mēneši. Tas, ko veči šobrīd ir sasnieguši, principā ir tas, kā viņi startēs beigu sacensībās. Atbrīvoties no liekajiem kilogramiem, lai būtiski uzlabotu savu sportisko un fizisko formu, vairs laika nav. Tāpēc TV3 šova ”Īstie veči” septītajā sērijā viņi ļāvās jaunām emocijām un ar gribasspēku centās stāties pretim savām bailēm.

”Šis stāsts ir par uzdrīkstēšanos, par pašpārliecinātību, par izkāpšanu no ierastās komforta zonas, es pat teiktu: par izkāpšanu ārpus savām mīļākajām apakšbiksēm,” šova sērijas centrālo notikumu – izaicinājumu večiem apgūt striptīzdejošanu – pieteica šova ”Īstie veči” vadītājs Armands Simsons.

Sagatavoties pikantajam priekšnesumam večiem palīdzēja puiši no ”Male Empire” striptīzdejotāju kompānijas, kuri šova varoņiem mācīja arī nostiprināt viņu pārliecību par savu ķermeni un sasniegumiem.

Pēc viena mēneša večiem jābūt gataviem uzmirdzēt mūzikas pavadījumā. Sākotnēji viņi vēl nezināja, ka jāuzstājas kādā Vecrīgas klubā.

Nedēļu pirms noslēdzošajām sacensībām pienācis laiks nodemonstrēt apgūtās deju prasmes. Šova dalībnieku sniegumu klubā ”Violet” izbaudīja gan veču mīļotās, gan vēl pārdesmit kundzes un jaunkundzes.

Īsi pirms priekšnesuma kulminācijas – kreklu saplēšanas – vīri katrs savai mīļotajai pasniedza mīlestību simbolu –sarkanu rozi. Izņēmums bija Jevgēnijs, jo šova iepriekšējā sērijā redzētā šarmantā meitene, ar kuru brašulis bija devies uz romantisku pasēdēšanu divvientulībā, šoreiz nebija ieradusies.

Lustīgais Žeņa, daudz nedomājot, ziedu pasniedza fitnesa trenerei Alīnai.

Lieki piebilst, ka par priekšnesumu sajūsmā bija kā daiļais dzimums, tā paši vakara vaininieki.

Vēl šova ”Īstie veči” priekšpēdējā sērijā Simsons šovmeņiem bija paredzējis vienu no pēdējiem drosmes izaicinājumiem pirms lielajām ”Kluba” piedzīvojumu sacensībām – izpletņlēkšanu Daugavpils lidlaukā.

Taču, lai kvalificētos šim pārbaudījumam, veča svars nedrīkstēja pārsniegt 100 kilogramus. Izrādījās, ka drosmes izaicinājums iet secen Jevgēnijam, kurš pēc visiem pūliņiem joprojām sver 113 kilogramus, un Mintautam, kurš sver 108 kilogramus.

”Arī man pastāvēja iespēja būt 101 vai 102 kg smagam, bet izdarīju visu darbu cītīgi,” sevi paslavēja Aivars, kurš trīs mēnešu laikā svaru spējis samazināt līdz 87 kilogramiem.

Jura svars šova laikā samazinājies līdz 96 kg, bet Raita – līdz 98 kg.

Kā vīriem veiksies lielajās noslēguma sacensībās, skaties šova ”Īstie veči” noslēgumā pēc nedēļas!

Noskaties sēriju!

0 Komentāru