Īstie veči pirmajās sacensībās zaudē bērniem un tiek izsmieti

5 komentāri
Īstie veči pirmajās sacensībās zaudē bērniem un tiek izsmieti
TV3 publicitātes foto

Pirmdienas, 12. septembra, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja dzīvesstila šovs Īstie veči. Entuziasma pilno piecinieku sagaidīja dažādas sportiskas aktivitātes, bet raidījuma izskaņā notika sacensības – vīriem pretī stājās pavisam jaunie velosipēdisti. Puisēni večus ne tikai uzvarēja, bet vēl pasmējās, kas tie par “tusņiem”.

Otrā diena Īstajos večos sākās uz sāpīgas nots – zēni modās, locīdamies sāpēs pēc pirmās dienas fiziskajiem pārbaudījumiem. Taču tas izrādījās tikai sākums – vīri iepazinās ar fitnesa treneri, kas paziņoja, ka nu sāksies intensīva sportošana.

Laisko kompāniju jau satrauca pirmais uzdevums – desmit minūšu soļojums, kas esot tas pats, kas aiziet uz piemājas veikalu, atpakaļ nenākot ar maisiņu.

Tālāk vīri turpināja ar spēka vingrojumiem, paši nosmejoties, ka no malas droši vien izskatoties “tizli”, jo vingro ar tukšu stieni bez atsvariem. Kad bija jātaisa pietupieni, brašuļu runas arsenālā parādījās cenzējama leksika.

Kā nākamais pārbaudījums, kurā atpūta savienojas ar veselīgu rosīšanos, entuziastiem tika celts galdā riteņbraukšanas pārgājiens. Te atklājās amizanta problēma – teju neviena velosipēdu iznomāšanas kompānija Latvijā nevēlas izīrēt braucamo cilvēkiem, kuru svars pārsniedz simts kilogramus.

Kad braucamie bija sagādāti, treneris uzreiz secināja, ka viens no kompānijas riteņbraukšanā ir visai švaks. Lai vēlreiz motivētu darbam ar sevi, brašuļiem tika veikta īpaša pārbaude, kurā noteikts katra ķermeņa vecums.

Foto: Ieskats otrajā sērijā

Rezultāti bija katastrofāli – visiem pieciem bija atzīmēta aptaukošanās un iekšējo orgānu aptaukošanās.
Eksperte atklāja baisus skaitļus – visu vīru ķermeņa vecums bija krietni lielāks, nekā viņu reālais vecums.

Apņēmīgie veči, slikto rezultātu iedvesmoti, turpināja trenēties, šajā laikā kļūstot par labiem čomiem. Īpašas mokas zēniem sagādāja TRX treniņš, pēc kura trenere izpelnījās dažu labu skarbāku apzīmējumu.

Sērijas izskaņā nu jau fiziski maķenīt spēcīgākie šova varoņi tika pie jautra izaicinājuma. Viņiem bija jāsacenšas riteņbraukšanā ar Rīgas veloskolas mazajiem audzēkņiem.

Zēniem atkal nācās paskatīties acīs skarbajai tauciņu patiesībai – mazie ne tikai uzvarēja, bet pēc tam vēl pasmējās, ka pārspējuši “tādus tusņus”.

Video

5 komentāri