Seko līdzi sacensībai starp divām veču komandām!

Komentāri
Seko līdzi sacensībai starp divām veču komandām!
publicitātes foto

TV3 jaunajā rudens sezonā piedāvā patiesi maskulīnu šovu ”Īstie veči”. Dzīvesveida realitātes šova 2. sezona solās būt pat vēl spraigāka nekā aizvadītā, jo savā starpā sacenšas divas veču komandas. Vienai komandas gaitām tāpat kā iepriekš var sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komandas gaitām var sekot līdzi portālā Skaties.lv.

”Īsto veču” 2. sezonai vari sekot pirmdienās plkst. 21.00 TV3 un TVPlay, savukārt jaunumus lasi portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai kārtīgs vecis ir vismaz 100 kg smags un nedaudz paslinks majonēzes, čipsu, alus, burgeru cienītājs? Varbūt. Bet īsts vecis grib būt izskatīgs un aktīvs, sieviešu iekārots un ar sevi apmierināts. Pieci īsti veči ir gatavi mainīt savu dzīvesveidu un vēdera aprises, un darīt to kameru priekšā.

Mums par lielu prieku šogad saņēmām ļoti daudz pieteikumu no vīriešiem, kuri gribēja mainīt savu dzīvi šajā šovā. Tādēļ nolēmām veidot divas Īsto veču komandas. Vienas komandas gaitām tāpat kā iepriekš varēs sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komandas gaitām varēs sekot līdzi portālā Skaties.lv.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl