Seko līdzi sacensībai starp divām veču komandām!

Komentāri
Seko līdzi sacensībai starp divām veču komandām!
publicitātes foto

TV3 jaunajā rudens sezonā piedāvā patiesi maskulīnu šovu ”Īstie veči”. Dzīvesveida realitātes šova 2. sezona solās būt pat vēl spraigāka nekā aizvadītā, jo savā starpā sacenšas divas veču komandas. Vienai komandas gaitām tāpat kā iepriekš var sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komandas gaitām var sekot līdzi portālā Skaties.lv.

”Īsto veču” 2. sezonai vari sekot pirmdienās plkst. 21.00 TV3 un TVPlay, savukārt jaunumus lasi portālā Skaties.lv.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vai kārtīgs vecis ir vismaz 100 kg smags un nedaudz paslinks majonēzes, čipsu, alus, burgeru cienītājs? Varbūt. Bet īsts vecis grib būt izskatīgs un aktīvs, sieviešu iekārots un ar sevi apmierināts. Pieci īsti veči ir gatavi mainīt savu dzīvesveidu un vēdera aprises, un darīt to kameru priekšā.

Mums par lielu prieku šogad saņēmām ļoti daudz pieteikumu no vīriešiem, kuri gribēja mainīt savu dzīvi šajā šovā. Tādēļ nolēmām veidot divas Īsto veču komandas. Vienas komandas gaitām tāpat kā iepriekš varēs sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komandas gaitām varēs sekot līdzi portālā Skaties.lv.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl