”Paldies Dievam, šovs ir beidzies.” ”Īsto veču” varoņa sievas stāsts par ģimenes dzīvi ārpus TV ekrāna

6 komentāri
”Paldies Dievam, šovs ir beidzies.” ”Īsto veču” varoņa sievas stāsts par ģimenes dzīvi ārpus TV ekrāna
Privātais arhīvs

Līdz ar šova ”Īstie veči” noslēgumu ceļasomas krāmē projekta atklātākais pāris – Raitis Grigorjevs (36) ar sievu Gintu. Jau šīs nedēļas nogalē pāris dosies ilgi gaidītajā medusmēnesī uz Turciju. Taču, kā portālam Skaties.lv atzīst Ginta, ceļš uz Raita formas atgūšanu nebūt nav bijis tikai rozēm kaisīts.

Projektu vadītājs Raitis TV3 šovam ”Īstie veči” pieteicās sievas Gintas mudināts. Viņa izteica ultimātu Raita lielajam vēderam – tam jāpazūd; pretējā gadījumā var tiks apdraudēta laulība. Turklāt dienu pirms pirmās filmēšanas Raitis seksa laikā salauzis laulības gultu. Sievai tas bijis pēdējais piliens.

Noslēdzoties trīs mēnešus ilgajam projektam, Ginta akcentē, ka ģimenes dzīve noteikti ir uzlabojusies, tomēr nav iztikts arī bez grūtībām.

”Īstenībā šova laikā strīdi mums bija pat vairāk nekā parastā ikdienā. Ir gājis visādi. Jebkurā gadījumā attiecībās kaut kas ir jāupurē – vai nu tas ir laiks, vai jāmaina sava domāšana, sava attieksme.

Es biju pieradusi pie tā, ka vienmēr visu zinu, ka es savu laiku varu saplānot mēnesi uz priekšu. Man tas ir ļoti svarīgi. Bet, šovam sākoties, savu laiku plānot vispār nebija iespējams. Tas bija ļoti liels darbs man pašai ar sevi – pieņemt faktu, ka nekas vairs nenotiek pēc mana prāta, ir lietas, kas nav no manis atkarīgas, un man ir jāmācās tās pieņemt. Sākumā es varbūt ļoti dusmojos, ka man savi plāni jāmaina kardināli vai vispār jāatceļ.

Bija arī jāmācās pierast pie tā, ka Raitis man daudz ko nestāsta, jo šova ietvaros viņš nevarēja stāstīt. Līdz ar to es ļoti daudz ko nezināju. Man bija ļoti grūti pierast pie tā, ka viņš visu mūžu man visu ir stāstījis, bet tagad es kaut ko nezinu.

Tajā pašā laikā kādās pasēdēšanas reizēs ar pārējiem šova biedriem viņš izmeta frāzes, par ko es vispār nebiju informēta. Tas man likās tā… Mums bija faitiņš,” to, ka šova laikā ģimenē piedzīvots ne mazums jaunu emociju, portālam Skaties.lv stāsta Ginta.

Pēc TV3 projekta “Īstie veči” noslēguma Ginta patīkami uzelpo: ”Paldies Dievam, šovs ir beidzies.”

Patlaban Raitis sver 91 kg, tātad kopš projekta sākuma izdevies atbrīvoties no 24 kg. “Vēl vajadzētu nomest četrus kilogramus, un mērķis būs sasniegts,” Skaties.lv akcentē TV3 šova dalībnieka sieva.

“Man īstenībā ir ļoti liels prieks, ka Raitis nav atmetis savu mērķi sasniegt savu ideālo svaru. Viņš joprojām iet uz treniņiem, skrien, pareizi ēd.

Arī ceļojumā mums ir noteikts mērķis, ka mēs katru rītu abi divi iesim vingrot. Pirmais, kas ir sarakstā ielikts, ir treniņtērps un botes.

Ja kādreiz tas bija tikai mans dzīvesveids, tad tagad viņš to pārņēmis arī sev. Un svarīgi, ka mēs to varam darīt kopā. Tas ir papildu laiks arī mums pašiem,” norāda Raita sieva.

Dzīve ārpus TV ekrāna: ”Īsto veču” varoņa sievas stāsts, kādēļ vīrs spiests tievēt visas Latvijas priekšā

Šovs ir nācis par labu gan Raita fiziskajam, gan emocionālajam stāvoklim, gan pāra attiecībām.

”Tagad uz viņu skatos un citreiz pat nepazīstu. Reizēm šķiet, ka jau sāk izskatīties par tievu,” smej šova dalībnieka sieva.

”Man prieks, ka viņš pats saprot, ka tas tiešām bija vajadzīgs. Viņš ik pa laikam skatās agrākās bildes un saka: ”Piedod, lūdzu, Mincīt, par to ka, tev bija ar tādu jādzīvo!” Viņš beidzot uz sevi bija paskatījies no malas,” Raita sasniegumus TV3 šovā rezumē Ginta.

TOP komentāri

 • karla
  +27 +23 -4

  karla

  Savāda dieviete! Un, vai tiešām visiem jāstāsta, kāpēc un kā salūza laulības gulta?
 • Liene
  +4 +4 0

  Liene

  Viss pareizi-arī sievietes grib smuku vīru blakus,ne tikai vecis skaistu zaķi. Bet nevajag pārspīlēt visu izklāstīt visiem,paliek jau par Simsoniem,kam šķiet,ka viņu dzīve interesē visus citus tik pat ļoti kā pašus. Ne tā pozitīvākā rakstura īpašība. Laime mīl klusumu.
 • no malas
  +7 +2 -5

  no malas

  Kkads paglevs un par sevi neparliecinats virietitis! Sacensibas pie rikles vinjam neviens nekeras, bet gan aizzskara kruskurvi, bet naudeja ka ista baba ! Pohodu domostrojs stipri ietekmejis individa personibu!q

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl