5 komentāri

Klāt lielā diena, kad TV3 šova ”Īstie veči” varoņiem jāpiedalās gandrīz diennakti ilgajās ”Kluba” piedzīvojumu sacensībās. Taču jau pašā izturības pārbaudījuma sākumā divu dalībnieku starpā izcelsies pamatīgas nesaskaņas.

Ir noslēdzies trīs mēnešu gatavošanās posms, un jau pavisam drīz šova ”Īstie veči” varoņi varēs novērtēt to, cik ļoti viņi ir mainījušies šo mēnešu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensību pirmais uzdevums būs, vadoties pēc kompasa, tumšajā mežā atrast laivas un airus.

Pēc neilgas maldīšanās pa mežu veči nonāks pie torņa, kur viņiem jāiegūst airi. Tiem jātiek pakaļ, rāpjoties pa balstu konstrukcijām. Katrā kāpšanas reizē viens dalībnieks drīkst paņemt vienu airi, taču viens dalībnieks drīkst kāpt tornī vairākas reizes.

Veči nebūs izrunājuši plānu un jau pašā sacensību sākumā izcelsies pamatīgas nesaskaņas starp Aivaru un Raiti.

Vai veču komanda finišā nonāks pilnā sastāvā, skaties jau šovakar plkst. 21:00 šova ”Īstie veči” noslēguma sērijā TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • 146
  +4 +4 0

  146

  Sveikii!  Esmu dalībnieks Uldis no pirmā šova.

  Gribēju pateikt, ka džeki malači, ka izturēja, ne bez pārpratumiem un asumiem (mums tādu bija daudz mazāk).

  Zinu, ka tas ir dikti grūts pasākums. NOTEIKTI mums nebija kūrorts (vai kā tur Raitis teica), mums nebija laisk sēdēt stundu pie ugunskura un sildīties.

  Mēs bijām komanda, kas cienīja viens otra lēmumus un ļāvām izpausties, katram, kas sevi sajuta labāk un spēcīgāk kādā no pārbaudījumiem.  Un! Mums bija Aivis!!!:)
 • Ninele Leleviča
  +3 +2 -1

  Ninele Leleviča

  Jums nepatīk tāpēc, ka ir pareizs-savādāks kā pārējie, ar savu stingru nostāju! !!
 • Evija Lapsiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl