5 komentāri

Klāt lielā diena, kad TV3 šova ”Īstie veči” varoņiem jāpiedalās gandrīz diennakti ilgajās ”Kluba” piedzīvojumu sacensībās. Taču jau pašā izturības pārbaudījuma sākumā divu dalībnieku starpā izcelsies pamatīgas nesaskaņas.

Ir noslēdzies trīs mēnešu gatavošanās posms, un jau pavisam drīz šova ”Īstie veči” varoņi varēs novērtēt to, cik ļoti viņi ir mainījušies šo mēnešu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sacensību pirmais uzdevums būs, vadoties pēc kompasa, tumšajā mežā atrast laivas un airus.

Pēc neilgas maldīšanās pa mežu veči nonāks pie torņa, kur viņiem jāiegūst airi. Tiem jātiek pakaļ, rāpjoties pa balstu konstrukcijām. Katrā kāpšanas reizē viens dalībnieks drīkst paņemt vienu airi, taču viens dalībnieks drīkst kāpt tornī vairākas reizes.

Veči nebūs izrunājuši plānu un jau pašā sacensību sākumā izcelsies pamatīgas nesaskaņas starp Aivaru un Raiti.

Vai veču komanda finišā nonāks pilnā sastāvā, skaties jau šovakar plkst. 21:00 šova ”Īstie veči” noslēguma sērijā TV3 un TVPlay!

TOP komentāri

 • 146
  +4 +4 0

  146

  Sveikii!  Esmu dalībnieks Uldis no pirmā šova.

  Gribēju pateikt, ka džeki malači, ka izturēja, ne bez pārpratumiem un asumiem (mums tādu bija daudz mazāk).

  Zinu, ka tas ir dikti grūts pasākums. NOTEIKTI mums nebija kūrorts (vai kā tur Raitis teica), mums nebija laisk sēdēt stundu pie ugunskura un sildīties.

  Mēs bijām komanda, kas cienīja viens otra lēmumus un ļāvām izpausties, katram, kas sevi sajuta labāk un spēcīgāk kādā no pārbaudījumiem.  Un! Mums bija Aivis!!!:)
 • Ninele Leleviča
  +3 +2 -1

  Ninele Leleviča

  Jums nepatīk tāpēc, ka ir pareizs-savādāks kā pārējie, ar savu stingru nostāju! !!
 • Evija Lapsiņa

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl