Komentāri
Noskaidrots, kurš uzvarēja Skaties.lv veču smagākā vīra konkursā!
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šovs ”Īstie veči” ir uzņēmis apgriezienus, un, kamēr veči gatavojas lielajām fināla sacensībām, portāls Skaties.lv ir noskaidrojis Skaties.lv veču komandas gruntīgākā vīra konkursa uzvarētāju.

Proti, konkursa būtība bija vienkārša – Skaties.lv lasītājiem bija jānosaka, kurš no Skaties.lv veču komandas šova sākumā bija vissmagākais.

Tā kā konkurss ir noslēdzies, varam atklāt, kurš no dalībniekiem bija visgruntīgākais. Tas bija Mārtiņš Mieriņš no Cēsīm. Kārtīgs vecis – 123,65 kg!

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tie, kas atbildēja pareizi, loterijā cīnījās par šo te glīto velosipēdu.

Foto: publicitātes foto

Un tātad – kurš uzvārēja? Skanot svinīga marša taktīm, ar prieku paziņojam – šajā konkursā uzvarēja Agita Z.! Apsveicam Agitu un sakām paldies! Skaties.lv sazināsies ar konkursa uzvarētāju.

Kā zināms, šogad tika saņemts īpaši daudz pieteikumu no vīriešiem, kuri gribēja mainīt savu dzīvi tievēšanas  šovā. Tādēļ izaicinājumu pieņēma kopā 10 vīri! Vienas komandas gaitām tāpat kā iepriekš var sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komanda – ”Skaties, veči!” taisa šovu Skaties.lv. Šova finālā ”Īstie veči” tiksies aci pret aci ar ”Skaties, veči!” ”Kluba” organizētajās ”Piedzīvojuma sacensībās”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl