Noskaidrots, kurš uzvarēja Skaties.lv veču smagākā vīra konkursā!

0 Komentāru
Noskaidrots, kurš uzvarēja Skaties.lv veču smagākā vīra konkursā!
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Šovs ”Īstie veči” ir uzņēmis apgriezienus, un, kamēr veči gatavojas lielajām fināla sacensībām, portāls Skaties.lv ir noskaidrojis Skaties.lv veču komandas gruntīgākā vīra konkursa uzvarētāju.

Proti, konkursa būtība bija vienkārša – Skaties.lv lasītājiem bija jānosaka, kurš no Skaties.lv veču komandas šova sākumā bija vissmagākais.

Tā kā konkurss ir noslēdzies, varam atklāt, kurš no dalībniekiem bija visgruntīgākais. Tas bija Mārtiņš Mieriņš no Cēsīm. Kārtīgs vecis – 123,65 kg!

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tie, kas atbildēja pareizi, loterijā cīnījās par šo te glīto velosipēdu.

Foto: publicitātes foto

Un tātad – kurš uzvārēja? Skanot svinīga marša taktīm, ar prieku paziņojam – šajā konkursā uzvarēja Agita Z.! Apsveicam Agitu un sakām paldies! Skaties.lv sazināsies ar konkursa uzvarētāju.

Kā zināms, šogad tika saņemts īpaši daudz pieteikumu no vīriešiem, kuri gribēja mainīt savu dzīvi tievēšanas  šovā. Tādēļ izaicinājumu pieņēma kopā 10 vīri! Vienas komandas gaitām tāpat kā iepriekš var sekot līdzi TV3 raidījumā, bet otras komanda – ”Skaties, veči!” taisa šovu Skaties.lv. Šova finālā ”Īstie veči” tiksies aci pret aci ar ”Skaties, veči!” ”Kluba” organizētajās ”Piedzīvojuma sacensībās”.

0 Komentāru