No 118 (!) kilogramu smaga mollīga “pelmenīša” par īstu veci! Simsona neticamais tievēšanas stāsts

0 Komentāru
No 118 (!) kilogramu smaga mollīga “pelmenīša” par īstu veci! Simsona neticamais tievēšanas stāsts
Foto: privātais arhīvs

Pirmdienas vakarā kanālā TV3 startēja pilnīgi jauns un iepriekš Latvijā neredzēts realitātes un reizē arī dzīvesstila šovs – Īstie veči, kurā pieci vīri nolēmuši kardināli mainīt (vai vismaz censties to darīt) savu dzīvi. Viņus visus vieno kopīga problēma – liekais svars. Taču šoreiz ne par viņiem mēs runāsim, bet gan šova vadītāju Armandu Simsonu un viņa stāstu par to, kā viņš tika vaļā “pelmenīša” statusa.

Armands televīzijā darbojas jau sen, un fokusā viņam vienmēr jāizskatās lieliski, bet vienā dienā, ieskatoties spogulī, TV seja konstatēja, ka viņam galīgi nepatīk tas, ko redz tur pretī. “Kas tu par veci? Drīzāk pēc tāda pelmenīša izskaties!” viņš pats sev noteica. Tajā brīdī puisis saprata, ka kaut kas nav riktīgi, jo arī svari rādīja ļoti nepatīkamus skaitļus – 118 kilogrami! Ar raksturu un cīņas sparu Armands sāka kāpt sevi pāri. Raksturs un labs treneris bija tās pamata atslēgas, kas Latvijā tik atpazīstamo cilvēku atgrieza uz labā izskata takas.

Foto

Tagad viņš to atstāsta ar smaidu sejā, bet nedrīkst apstāties. “Tāpat jau pēc filmēšanām, braucot mājās, paņemu kādu čipsīti, kādu aliņu un to ļoti redz. To, ko tu apēd, vajag arī nodzīt nost!” Taču sīkāk par šo stāstu skaties portāla Skaties.lv ekskluzīvajā intervijā.

Video: Armanda Simsona stāsts

 

0 Komentāru