2 komentāri

Pirmdienas, 3. oktobra, vakarā TV3 skatītājus atkal priecēja Īstie veči. Šī sērija tika veltīta peldēšanas apmācībai, tāpēc skatītājiem bija iespēja apskatīt, kā vīru torsi progresējuši pa pieciem mēnešiem.

Šoreiz veču kompānija devās “plunčāties”. Taču sākotnējā jautrība baseinā ātri rima, kad kompānija uzzināja, ka būs jānodarbojas ar ūdens aerobiku.

Sporta veids, ko veču sākumā nosauca par sieviešu lietu, izrādījās nemaz nav tik vienkāršs.

Papildus ūdens aerobikai puikām notika arī īpašas nodarbības peldēšanā. Pie ekrāniem sēdošajiem visas šīs aktivitātes nozīmēja iespēju apskatīt vīrus vienās peldbiksēs un novērtēt, vai torsi ir kļuvuši spēcīgāki vai tomēr ne.

FOTO

Kā vēlāk atklāja šova veidotāji, kopš lieliskais piecinieks uzsāka dalību spēlē, pagājuši jau pieci mēneši, un katra rezultāti ir tādi, kādus viņš tos pelnījis.

Uldis šajā laikā atbrīvojies jau no 21 kilograma, kamēr Jānis sākotnēji knapi ticis vaļā no 3,5. Tāpēc Jānis tika aizsūtīts uz īpašo Vitalitātes akadēmiju, lai mainītu savu neveselīgo attieksmi pret dzīvi.

Skatītāji varēja novērtēt, kā puiši cīnās – vēl nesen tusnīgie un uz fiziskām aktivitātēm slinkie brašuļi nu izmanto katru mirkli sportiskām aktivitātēm, kurās iesaista visu ģimeni, un peldēšanas treniņi notiek pat ledus aukstā ūdenī.

Treneris atzinīgi novērtēja īsto vīru centību. Pēc kārtīgiem treniņiem lieliskajam pieciniekam tika mests īpašs izaicinājums. Tika sarīkotas mini sacensības, kurās īstajiem večiem pretī stājās… Sirmi seniori – Latvijas sporta veterāni! Vecākajam no viņiem bija 75 gadi, taču savulaik visi lepojušies ar čempionu tituliem starptautiskās sacensībās.

Lai arī veči turējās godam, veterāni tomēr pārliecinoši uzvarēja ar 5 pret 0, izpelnoties šova dalībnieku apbrīnu.

Kad likās, ka šoreiz viss norit lieliski, atkal nācās iejaukties mediķiem – Aivim pēc sacensībām kļuva slikti.

VIDEO

TOP komentāri

  • Sancis
    0 0 0

    Sancis

    21 kilograms 5 mēnešu laikā - tas gan ir kaut kas! Mazliet mulsina, ka ik pa laikam kādam paliek slikti. Vai visu to uzrauga kādi ārsti?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl