4 komentāri

Pirmdienas, 4. septembra, vakarā TV3 skatītājus priecēja šova ”Īstie veči” ceturtā sērija. Tajā aina veču sportiskajā grafikā pavērās ne visai gaiša. Izņemot Aivaru, šova varoņiem ikdienas pienākumi ņēmuši virsroku pār treniņiem. Par šo nav sajūsmā ne trenere Alīna, ne šova vadītājs Armands Simsons.

Šova ”Īstie veči” dalībnieki ir pusceļā līdz lielajām beigu sacensībām, kas notiks pēc diviem mēnešiem. Pēc plāna viņiem tām būtu jāgatavojas, gan kārtīgi sportojot, gan arī, protams, pareizi ēdot. Un svars tik tiešām krīt. Tomēr šova vadītājam Armandam Simsonam radušās bažas, ka veči ar sportu nodarbojas, tā teikt, mutiski, nevis lejot sviedrus sporta zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Izņemot Aivaru, kurš pašu vidū jau iesaukts par Terminatoru, večiem bodybike nodarbība uz velotrenažiera nav pa prātam.

”Pats otrreiz brīvprātīgi uz ko tādu neiešu. Nav mans,” atzīst Raitis.

Tikmēr Juris smejas: ”Pakaļa nav par lielu, krēsls ir pa mazu.”

Pēc nedēļas atklājas, ka bodybike nodarbības tā arī neviens nav apmeklējis. Vienīgi Mintauts nolēma pārbaudīt savu izturību uz ar velosipēdu aizbrauca no Jelgavas uz Rīgu. Tikmēr spēka vīru cienīgus manevrus Kuldīgā izpildīja Aivars, kurš jau ieguvis jaunekļa cienīgas ķermeņa aprises.

Večiem ar motivāciju neklājas viegli. Arī komandas gars nav zenītā. Tāpēc vīri nolēmuši saliedēties ārpus treniņiem – viņi dodas uz Murjāņiem apciemot Juri. Mājas saimnieks uzreiz gatavs večus likt pie darba – trimmerēt zāli, rakt tranšeju u.c. darbus.

”Es ar karotīti varbūt būtu vairāk izracis,” par Jevgēnija, kurš pats sevi uzskata par teorētiķi – pelnītāju, paveikto smejas Raitis.

Pēc kārtīga darba – kārtīga Jura dzīvesbiedres sarūpēta maltīte, ko veči atzīst par garšīgu, bet nudien ne par diētisku.

Bez mājinieku atbalsta sakārtot ēšanas paradumus ir grūti.

”Es pilnībā piekrītu tam, ka viens pats to nevar. Ja ģimene nepalīdz un neatbalsta, tad ir tā kā cīnīties ar vējdzirnavām,” atzīst Mintauta sieva Elīna. Izrādās, arī viņa šova ietvaros zaudējusi svaru – viņai izdevies nomest 10 kilogramus.

Pie būtiska secinājuma nonācis Juris: ”Ja es būtu viens, es domāju, ka man būtu ļoti grūti. Es kaut ko mēģinātu, bet man nebūtu tādas apņemšanās. Otrs variants – ja es būtu viens pats, mož es nebūtu tik resns.”

Dienas un nedēļas rit, bet veči īsti līdz galam nav aptvēruši, ka viņu fiziskā sagatavotība ne tuvu nav tāda, lai cienīgi un arī droši startētu ”Kluba” piedzīvojumu sacensībās. Tāpēc šova vadītājs Simsons nolēma pārbaudīt, vai veči apmeklē sporta zāli un pārzina, kas tajā jādara.

Vērojot vīru aktivitātes, trenerei Alīnai uzreiz skaidrs, kurš sporta zālē jūtas ja ne gluži kā mājās, tad vismaz zina, ko tajā darīt, bet kuram šis ir viens no pirmajiem apmeklējumiem.

To, ka veči atrod atrunas, lai izlaistu treniņus, pamatīgi kritizē pagaidām vislabākos panākumus sasniegušais Aivars: ”Man arī ir darbs. Es visu dienu ar lāpstu roku, es skrienu, bet es aizeju uz treniņu. Es zinu, ka man tas jādara.”

Pēc vairāk nekā mēneša, kad veči uzsākuši tievēšanu, Alīna nolēmusi pārbaudīt, kādu progresu rāda svari. Mintauts no 130 kg šova sākumā zaudējis 14 kg, Aivars no 120 kg zaudējis 23 kg, Jevgēnijs no 122 kg nometis sešus, Juris no 113 kg atvadījies no 14 kg, bet Raitis no 115 kg zaudējis 11 kg.

Video: pilna 4. sērija

TOP komentāri

  • Ilze
  • pfff
    +2 +2 0

    pfff

    Skumji, ka vīrietis, kam nedaudz pāri 20, atrunājas, ka viņam nav laika sporta zālei, bet vīrietis, kuram pāri 40, paspēj visu. Patiesībā visu nosaka gribasspēks. Un Jura sievai pašai vajadzētu kopā ar vīru nomest svaru nevis stāstīt, ka viņa atšķirībā no vīra atļaujas krējumu, sieriņus utt. Pārējiem večiem skaistas, slaidas sievas.
  • eriks

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl