Nācija šokā! Šovmenis Uldis satriecoši notievējis

4 komentāri
Nācija šokā! Šovmenis Uldis satriecoši notievējis
TV3 publicitātes foto

Šova ”Īstie veči” zvaigzne Uldis Grīnbergs trešdienas vakarā atgriezās TV ekrānos ”Tēta nedienu Latvijā” otrās sezonas atklāšanas raidījumā. TV3 šovu fani pamanījuši, ka pēc iepriekšējās zibēšanas zilajos ekrānos ”Īsto veču” finālā šovmenis ir acīmredzami notievējis. Sarunā ar portālu Skaties.lv Uldis atklāj savu tievēšanas recepti.

Uldis Grīnbergs ”Īsto veču” laikā, ko TV3 translēja pērnruden, atvadījās no 30 liekajiem kilogramiem (pirms šova viņš svēra 146 kilogramus). Pēc šova noslēguma brašais vīrs bija apņēmies tuvākajā laikā nomest vēl desmit. Lai gan mērķis sasniegts tikai daļēji – viņš nometis apmēram piecus kilogramus, Uldis ar panākumiem svara jomā ir dziļi apmierināts.

”Lai arī trīs četras reizes nedēļā sportoju, tagad svars vairs tik strauji nekrīt. Apjoms gan sāk samazināties.

To es redzu arī pēc drēbēm. Vakar [šovā ”Tēta nedienas Latvijā” – red.] arī ļoti labi varēja redzēt. Tās treniņbikses – man viņas reāli krīt nost,” vērīgo TV skatītāju aizdomas par savām ķermeņa aprisēm Uldis apstiprina.

Uldis spoži atklāj TV3 jauno šovu sezonu

Foto: Uldis “Tēta nedienās Latvijā”

Šovu zvaigzne pēc ”Īsto veču” noslēguma bija spara un iedvesmas pilns ikdienā ieviest ne tikai sportiskās aktivitātes, bet arī uztura ierobežojumus un atklāj, kādus produktus izslēdzis no savas ēdienkartes.

”Es neēdu kartupeļus. Vispār. Izcilākais, kas var būt, ir superuztaisīta gaļa – vīnā vai mazkaloriju grieķu jogurta mērcītē, bet sāls vietā uzspiež citronu. Un gaļas gabalam klāt – ārprātīgākā kaudze ar salātiem – pēc izskata tik liela, ka teju armiju varētu pabarot. Salāti ir viegli un nenormāli garšīgi,” ēdienkartes noslēpumos dalās Uldis.

Šovmenis uzsver, ka būtiski, lai nevēlamie produkti netiktu pirkti. ”Nevis tā, ka mājās stāv baltmaizes kukulis un tu audzini raksturu, bet nepērc vispār,” viņš sniedz veselīgu padomu.

Līdzās kartupeļiem un sālim no savas ēdienkartes viņš izslēdzis arī speķi, žāvējumus, eļļu, tostarp par veselīgo uzskatīto olīveļļu, baltmaizi, saldumus, cukuru, sviestu, makaronus.

”Lai cilvēkam vieglāk būtu saprast, cik šie produkti ir slikti, vajag sportot. Brīdī, kad tu sēdi uz riteņa un esi nobraucis stundu, ir žēl atkal sevī iebāzt puskukuli baltmaizes ar speķi virsū.

Sporta zāle ļoti disciplinē tavu uzvedību mājās,” pieredzē dalās šovu dalībnieks un atkārto, ka, ”nelaikā ejot gulēt, cilvēks atver durvis otrajām vakariņām”.

”Pats svarīgākais – to man teikusi arī Lolita Neimane – kad esi apņēmies nedēļu kaut ko neēst, nestāstīt citiem. Lai nesākas ”zāģēšana” – taču nedrīkstēji, piemēram, sāli ēst. Ar to nav jālielās, tas ir jādara,” uzsver Uldis.

Sarunā ar Skaties.lv viņš vēlreiz apliecina, ka bez sievas Dianas atbalsta ievērojamā svara nomešana nebūtu iespējams: ”Viņa man saka: ”Ja runa ir par sportu, pilnīgi vienmēr tev ir zaļā gaisma.””

Foto: Ulda cīņa ar svaru “Īstajos večos”

4 komentāri