Medusmēneša foto: TV3 šova Raitis kopā ar sievu atgūst nokavēto Turcijas saulē

2 komentāri
Medusmēneša foto: TV3 šova Raitis kopā ar sievu atgūst nokavēto Turcijas saulē
Privātais arhīvs

Šonedēļ no septiņu dienu ilga ceļojuma uz Turciju mājās atgriezās TV3 šova ”Īstie veči” dalībnieks Raitis Grigorjevs ar sievu Gintu. Šovam noslēdzoties, abu starpā atjaunojusies dzirkstelīte, atvaļinājuma laikā pāra attiecības pacēla jaunā līmenī.

”Tas bija labākais atvaļinājums, kāds mums bijis. Labākā viesnīca, labākais laiks, perfekta kompānija, daudz jaunu paziņu, daudz negulētu nakšu, ballītes – tas bija tas, kas mums bija vajadzīgs. Noteikti brauksim vēl,” par ceļojumu uz Turciju sarunā ar portālu Skaties.lv gandarīta ir Ginta.

Raitim un Gintai projekta laikā negāja viegli – pāris gan strīdējies, gan sieva tika turēta neziņā par vīra gaitām, kas vainagojies ar savstarpēju faitiņu. Tādēļ ceļojums, šovam noslēdzoties, tika plānots kā medusmēnesis, ko, kā izrādās, 15 gadu kopdzīves laikā pāris līdz šim nebija izbaudījis.

”Tā arī mēs sajutāmies,” Skaties.lv uzsver Ginta. ”Pat nevienu reizi nesastrīdējāmies, nebija nekādu domstarpību. Viss bija tādā čiliņā, tādā harmonijā. Ceļojums tiešām bija foršs noslēgums vai kaut kā jauna sākums.”

Pirms došanās abi bija vienojušies, ka atvaļinājums nebūt nebūs iemesls, lai atslābtu fizisko aktivitāšu ziņā.

”Sporta zāle bija ļoti laba. Lai arī naktis nebija gulētas, mēs tik un tā cēlāmies astoņos, gājām vingrot. Neizlaidām nevienu dienu,” stāsta Raita dzīvesbiedre.

Lai gan Raitis turpina iet šova laikā iesākto veselīgā dzīvesveida ceļu, savu mērķi – 87 kilogramu – vīrietim tomēr nav izdevies sasniegt.

”Kad pēdējo reizi svērāmies Turcijā, viņam līdz ideālajam svaram pietrūka divu kilogramu. Līdz ar to derībās, ko bijām noslēguši savā starpā, viņš zaudēja, bet es tiku pie kažociņa,” ar smaidu atklāj Ginta.

Viņa gan pārliecināta, ka Raitim sasniegt paša izvirzīto mērķi ir tikai laika jautājums. ”Viņš apņēmīgi turpina iesākto, cenšas ”nenorauties” un neatgriezties vecajās sliedēs. Tas ir vislielākais ieguvums. Arī veselība ir uzlabojusies,” to, ka šova ”Īstie veči” laikā uzlabojusies Raita dzīves kvalitāte, rezumē sieva.

Lasi vēl

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl