Mainīta ”Īsto veču” balsošanas kārtība

16 komentāri

Ņemot vērā, ka popularitāti iemantojušajā ”Īsto veču” balsojumā, iespējams, izmantotas neatļautas metodes, portāls Skaties.lv mainījis balsošanas kārtību. Turpmāk par savu favorītu varēs nobalsot tikai ar sociālo tīklu starpniecību.

Lai balsojums būtu godīgs, balsis, kas, iespējams, gūtas ar neatļautām metodēm, tuvākajā laikā tiks pārskatītas.

Jaunā balsošanas kārtība paredz, ka no katra sociālā tīkla drīkst balsot reizi stundā. Balsis tiks pieņemtas līdz 10. marta plkst 12.00.

Nedēļas laikā, kopš izsludināta pieteikšanās iedvesmojošā TV3 šova ”Īstie veči” jaunajai sezonai, saņemts vairāk nekā 120 pieteikumu. Pagaidām svara rekordists ir Jānis, kurš sver 172 kg.

”Vēlos piedalīties šovā, jo uzskatu, ka man ir dikti svars pa lielu. Pašreiz sveru 172 kg, un vēlos atbrīvoties vismaz no 20 kg. Tā kā mājas apstākļos nesanāk, mēģināšu ar jūsu palīdzību!” pieteikumā raksta “Īsto veču” kandidāts Jānis.

“Ir pienācis laiks beigt kasīt vēderu un atkal derēt uzvalkā!” lakonisks ir Guntis.

“Sievas otrā grūtniecība beigusies, otrā meita piedzimusi un es blakus savai sievai tagad izskatos pārāk liels. Meklēju jautru kompāniju notievēšanai! Mērķis – mīnus 30 kg.

Končas ēdot, esmu kļuvis, protams, vēl skaistāks, bet tomēr vēlos brīvi aplūkot savus kāju pirkstgalus,” caur smaidu pieteikumā norāda Sandris. “Lai ienāk jautrība un sportiskās aktivitātes mūsu dzīvē!”

Kā pieteikties šovam?

Ja tev patīk piedzīvojumi un vēlies ne tikai jautri pavadīt laiku un iegūt jaunus draugus, bet arī atgūt Apollona cienīgu ķermeni, tad tu nevari laist garām šo iespēju!

Kā pieteikties? Aizpildi anketu un pievieno savu foto. Svarīgi, lai tavs foto nebūtu vecāks par diviem mēnešiem. Kad viss izdarīts, spied sūtīt un mēs saņemsim tavu anketu.

Ja esi gatavs aizraujošam un veselīgam piedzīvojumam visas vasaras garumā, tad piesakies! Neaizmirstamus brīžus garantējam, bet tas, cik kilogramu ”nometīsi”, jau būs atkarīgs no tevis paša.

Aizpildi anketu!

Labā ziņa ir tāda, ka četri vīri, kas Skaties.lv lasītāju balsojumā būs populārākie, automātiski nonāks šova atlases finālā! Tātad atbalsti savu favorītu, bet, ja esi viens no tiem, kas vēlas piedalīties šovā – iesaisti balsojumā savus radus un draugus, lai viņi tevi atbalstītu.

Video

TOP komentāri

 • Ieinteresētā
  +5 +5 0

  Ieinteresētā

  Te nu jāsaka: Ak, kādēļ vēlu nāci tu ! Attapāties, ka viss aizgājis greizi? Ilgvars - 12900, bet citam knapi 14 ! Un kur te godīgums un taisnība?
 • Nav taisnīgi
  +4 +4 0

  Nav taisnīgi

  Kam vairāk radu, draugu un paziņas , tam vairāk balsis. No katra soc. tīkla , ik stundu, par savu favorītu ??? Cik viltus profilu jau ir sacepti?
  Lai gan man jau vienalga, ne par vienu nebalsošu. Tikai žēl , ka neredzēšu, ka kāds tiešām interesants un atraktīvs ,, īstais vecis,, netiks līdz filmēšanai.
 • taisnibas meklētājs
  +2 +2 0

  taisnibas meklētājs

  man liekas lai butu forši un godīgi visiem balsošana jasak no 0. pirms tam skaidri uzrakstot noteikumus! Un tad arī nevienam nebutu bēda! viss skaidri 1 reizi stunda un autorizējoties. skidri un gaiši noteikumi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl