Komentāri

Pieci īsti veči satikās pirms nedēļas, lai kopīgiem spēkiem uzsāktu cīņu ar mazkustīgumu un netikumiem ēšanas jomā. Kā viņiem veiksies pirmajos fiziskās sagatavotības pārbaudījumos, skaties šova ”Īstie veči” jaunajā sērijā jau šovakar TV3!

Pirms aktīvu treniņu uzsākšanas šova ”Īstie veči” dalībniekiem noteiks bioloģisko vecumu jeb cik vecs jūtas viņu ķermenis. Viņi iepazīsies ar savu treneri Alīnu, kuras stingrajā vadībā līs pirmie sviedri fitnesa zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jei bogu! Tur iekarinās. Labāk pakārties nekā turēties!” TRX jeb treniņu piekares sistēmā komentē Raitis.

Sērijas noslēgumā vīrus izaicinās sestklasnieki, un viņiem nāksies atgriezties laikā, kad sports un bumba viņu dzīvē bija ikdiena.

Vai veči būs ņēmuši vērā pirmos ieteikumus par aktivitāšu palielināšanu savā līdz šim tik rāmajā ikdienā? Skaties dzīvesstila šova ”Īstie veči” jaunās sezonas otro sēriju jau šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Foto: ieskats šova jaunajā sērijā

Video

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl