Komentāri

Pieci īsti veči satikās pirms nedēļas, lai kopīgiem spēkiem uzsāktu cīņu ar mazkustīgumu un netikumiem ēšanas jomā. Kā viņiem veiksies pirmajos fiziskās sagatavotības pārbaudījumos, skaties šova ”Īstie veči” jaunajā sērijā jau šovakar TV3!

Pirms aktīvu treniņu uzsākšanas šova ”Īstie veči” dalībniekiem noteiks bioloģisko vecumu jeb cik vecs jūtas viņu ķermenis. Viņi iepazīsies ar savu treneri Alīnu, kuras stingrajā vadībā līs pirmie sviedri fitnesa zālē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Jei bogu! Tur iekarinās. Labāk pakārties nekā turēties!” TRX jeb treniņu piekares sistēmā komentē Raitis.

Sērijas noslēgumā vīrus izaicinās sestklasnieki, un viņiem nāksies atgriezties laikā, kad sports un bumba viņu dzīvē bija ikdiena.

Vai veči būs ņēmuši vērā pirmos ieteikumus par aktivitāšu palielināšanu savā līdz šim tik rāmajā ikdienā? Skaties dzīvesstila šova ”Īstie veči” jaunās sezonas otro sēriju jau šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Foto: ieskats šova jaunajā sērijā

Video

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl