Komentāri
Ko Ziemassvētku galdā četrus mēnešus pēc “Īsto veču” beigām liks lādzīgais santehniķis Aivis?
TV3 publicitātes foto

Lai gan TV ekrānā TV3 dzīvesveida šovs “Īstie veči” noslēdzās tikai oktobra beigās, pašiem šova dalībniekiem tas beidzās jau septembra sākumā ar fināla pārbaudījumu – žurnāla “Klubs” Piedzīvojumu sacensībām. Portāls “Skaties.lv” sazinājās ar vienu no dalībniekiem Aivi Janauski, kurš palielījās, ka joprojām turpina šogad iesākto.

Iesākumā centāmies Aivi sazvanīt, taču numurs nebija sasniedzams. Tad virtuālajā vidē viņš mums atklāja, kāpēc tā: “Atrodos ārpus Latvijas, pašreiz esmu nelielā komandējumā!”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jautāts, kā jūtas trīs mēnešus pēc šova, Aivis atbild, ka diezgan labi, taču ir lietas, kas pietrūkstot: “Joprojām jocīgi, ka manā dzīvē vairs nav kameru. Pietrūkst arī draugu, kas visus tos mēnešus bija apkārt,” atklāj santehniķis, kurš joprojām pieturoties pie ēdienkartes, ko šova laikā apguvis. “Jūtos ļoti labi, pagaidām nav, par ko sūdzēties!”

Foto: Aivis pēc šova turpina arī aktīvi sportot

Ikdienas draugi esot patīkamā šokā par Aivja kraso dzīvesveida maiņu un to, kas puisim tiek likts galdā. “Ēdu veselīgi, vismaz cenšos!”

Arī Ziemassvētki plānojas būt ne tik ēdieniem bagāti, bet šoreiz gan pie vainas būs pozitīvās izmaiņas, bet gan tas, ka… Aivim svētki aizies darbojoties savā sfērā. “Jā, tā nu diemžēl ir sanācis. Šie svētki būs pirmie, kad strādāšu.” Taču viņš nevar iedomāties gada siltākos svētkus bez ceptiem pīrāgiem un garšīgajām piparkūkām, ko cepot katru gadu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl