1 komentārs

Šovakar dzīvesstila šovā Īstie veči tā skatītāji varēja būt liecinieki, iespējams, lielākajai cīņai šajā šovā – lieliskais piecinieks, kā viņus dēvē raidījuma vadītājs Armands Simsons, cīnījās ar bailēm no augstuma.

Šajā sērijā, kas pēc kārtas bija jau sestā, viņi devās Siguldas virzienā, kur tika notestētas Ulda, Aivja, Jāņa, Madara un Raimonda bailes no augstuma. Pirmā pietura bija deviņstāvu mājas augstumā uzceltais Vells, kas ir tornis, kura apmeklētājiem ir iespēja gūt pārliecību par saviem spēkiem, kā arī pārvarēt paši sevi. Un tieši to mūsu galvenie varoņi šajā sērijā izdarīja – ja pirmais pārbaudījums bija iesildīšanās, kuru pievarēja (tika līdz augšai) tikai divi dalībnieki, tad veseliem trim dalībniekiem pēc iekšējās izvēles bija jādara kaut kas tāds, ko no viņiem neviens negaidīja – jālec ar gumiju.

Foto

Jau piektdien ieskatījāmies nelielā fragmentā no šī šova, kur varēja redzēt Ulda reakciju pirms lielā lēciena, bet viņš nebija vienīgais, kuram ar šo uzdevumu bija problēmas. Aivis jau uz Vella izplūda asarās, nolaižoties lejā, un kaut kas līdzīgs notika arī vagoniņā. Cauri lamuvārdiem un asarām Aivis ar uzdevumu pats saviem spēkiem netika galā – viņu izgrūda, tāpat kā Uldi, taču Madaram tas izskatījās viens “pīpis”. Taču bailes pārvarētas, un sērijas noslēgumu viņi visi draudzīgi vakaru pavadīja viesu namā, lai atgūtos pēc adrenalīna un stresa pilnās dienas.

Video

Lasi vēl