”Ja es dzīvotu viens, varbūt nebūtu tik resns.” TV3 šova Jura svars divkāršojies pēc attiecību uzsākšanas

20 komentāri
”Ja es dzīvotu viens, varbūt nebūtu tik resns.” TV3 šova Jura svars divkāršojies pēc attiecību uzsākšanas
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

TV3 šova ”Īstie veči” varonim Jurim Rigertam (24) dažu gadu laikā pēc kopdzīves uzsākšanas ar draudzeni un bērna māti Gunitu svars gandrīz divkāršojies. Pats neslēpj: ja dzīvotu viens, varbūt nebūtu tik apaļīgs. Tagad, kad projekts jau pusē, Juris uzsver, ka iemācījies apspiest tieksmi uz lielajiem kārdinājumiem – dzīvesbiedres gatavoto ēdienu.

Juris Rigerts, kurš pašu vidū tiek saukts par Jurčiku, ir “Īsto veču” otrās sezonas jaunākais dalībnieks. Startējot šovā, pats savu fizisko sagatavotību, salīdzinot ar pārējiem dalībniekiem, vērtēja vissliktāk.

Uzsākot šova filmēšanu, Juris svēra 113 kilogramus. Bet līdz 18 gadu vecumam viņa svars bijis ap 60 kilogramiem. Viss mainījies, kad puisis iepazinies ar dzīvesbiedri Gunitu un abi uzsākuši kopdzīvi. Svars strauji pieaudzis.

Šova filmēšanas laikā Juris nonāca pie būtiska secinājuma: ”Ja es būtu viens pats, varbūt nebūtu tik resns.”

Portālam Skaties.lv viņš skaidro: ”Draudzenei ļoti patīk gatavot, un viņa gatavo ļoti garšīgi. Nevarēju no tā atteikties. Mīļākā viņas gatavotā ēdiena man nav, viss ir ļoti labi pagatavots.”

Agrāk Juris savu ēdienkarti nevarēja iedomāties bez kartupeļiem, bet kopš šova filmēšanas viņš šo produktu uzturā vairs nelieto. Līdz ar centieniem notievēt visas Latvijas priekšā vīrietim ēšanas paradumi mainījušies par 180 grādiem. Arī mīļotā sieviete akceptējusi gatavošanu divos katlos.

”Pusdienas un vakariņas viņa gatavo katram atsevišķi – vienu sev un bērnam, otru speciāli man. Pagaidām par šādu gatavošanu vēl nesūdzas. Redzēs, kas būs vēlāk. Droši vien apniks vārīt divos katlos. Tad būs jāsāk pašam gatavot,” Skaties.lv klāsta šovmenis.

Kā atzīst Juris, Gunita dzīvesbiedra pārmaiņas vērtē pozitīvi: ”Ir progress, svars krīt, viss ir ok.”

Šova piektajā sērijā atspoguļotās sacensības ”Īsto veču” piecinieka un komandas ”Skaties, veči!” starpā, kurā TV projekta dalībnieki kaunpilni zaudēja, pēc Jura domām, netika uztvertas nopietni un trūcis fiziskās sagatavotība. Tāpat novērota šķelšanās komandā.

”Mēs esam pieci dažādi vīrieši katrs ar savu uzskatu un viedokli. Kad tas viss jāliek lietā, nav viegli apvienot piecas dažādas intereses,” atzīst Juris.

Salīdzinot ar ”Īsto veču” pirmās sezonas varoņiem, šī šova piecinieks nav arī tik nasks komandas gara stiprināšanā kopīgos pasākumos ārpus sporta zāles.

”Mums šādu mēģinājumu daudz nav bijis, jo ir diezgan lielas problēmas visiem kopā atrast brīvu laiku. Tā mums ir diezgan sāpīga lieta.

Pašam šovam ir laiks. Bet grūti atrast iespēju aiziet ar večiem uz kopīgu pasākumu. Sporta zālei es laiku daudz maz atrodu – eju viens pats vai kādreiz kopā ar večiem,” teic šova dalībnieks.

Jaunumiem šova ”Īstie veči” varoņu dzīvēs seko līdzi pirmdienu vakaros TV3 un TVPlay!

20 komentāri